Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İçme Suyu Hatları Çalışması Göl Yolundan Başladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:15:03
İçme Suyu Hatları Çalışması Göl Yolundan Başladı

İçme suyu hatları çalışması göl yolundan başladı… Alt yapı çalışmaları kapsamında içme suyu hatlarının yenileme çalışmaları başladı.ihalesi yapılan ve yapım işini Via Elektrik inşaat firması tarafından alınan içme suyu hatları çalışması göl yolundan başladı. iznik Gölü Çamlık tesisleri bölgesinden itibaren kazılara başlayan firma, göl yolundaki kazıların yakınında Muradiye mahallesinde de çalışma yürütecek. Orhangazi Belediyesi tarafından […]

icme-Suyu-Hatlari-Calismasi-Gol-Yolundan-Basladiİçme suyu hatları çalışması göl yolundan başladı…

Alt yapı çalışmaları kapsamında içme suyu hatlarının yenileme çalışmaları başladı.

ihalesi yapılan ve yapım işini Via Elektrik inşaat firması tarafından alınan içme suyu hatları çalışması göl yolundan başladı. iznik Gölü Çamlık tesisleri bölgesinden itibaren kazılara başlayan firma, göl yolundaki kazıların yakınında Muradiye mahallesinde de çalışma yürütecek.

Orhangazi Belediyesi tarafından sürdürülen alt yapı çalışmaları kapsamında sürdürülecek [r] olan içme suyu hatları yenileme çalışmaları başladı. ihalesi iki ay ev-vel yapılan ve sözleşme imzalanan içme suyu hatlarının yenileme çalışmaları ile alaka-lı şeklinde ihaleyi alan firma çalışmalarına gölden başladı. Göl bölgesindeki çamlık alanındaki tesislere kadar uzanabilir olan içme suyu hatlarının yenilenmesine ise buradan başlanmış oldu.

GÖL YOLUNDA KAZILAR yenide n dan BAޞLADI

Daha ev-vel kolektör hattı, yağmur suyu giderleri için kazılan göl yolu yenide n dan kazılmaya başladı. içme suyu hatlarının geçeceği göl yolundaki çalışmaların eylül ortalarına kadar sürmesi bekleniyor. Göl yolundaki çalışmaların yakınında Muradiye mahallesinde de aynı anda çalışma sürdürecek olan firma önceliğini ise bu iki bölgeye verecek. Ana yolun alt bölümünde kalan Muradiye Mahallesi ile göl yolunu bitirdiktan sonra şehir merkezine geçecek olan firmanın gelecek se-ne sonuna kadar da içme suyu hatlarının tamamını yenilemesi bekleniyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz