İbrahim Tatlısesin Aracında Tabanca Görüntüleri
Gönderen: admin Tarih: 20 Tem, 2015 At 05:41 PM | Kategorisi : Ekonomi, Haber | 0 Yorum

ibrahim-Tatlisesin-Aracinda-Tabanca-Goruntuleriİbrahim Tatlısesin aracında dikkat çeken detay…

Usta sanatçı ibrahim Tatlıses, önceki akşam eski hayat arkadaşı Derya Tuna için Etiler’de organize edilen doğum günü yemeğine katıldı. ido Tatlıses’le birlik-te geceyi sürpriz bir şekilde organize eden ibo, Tuna’yı oldukça çok duygulandırdı.

“YAKINDA SiZiNLE OLACAĞIM”

Mekanın arka bahçesinde pastasını yakınları ile üfleyen Derya Tuna’nın mutlaka keyifli olduğu
Reklam Alanı
bildiril-di. yerden gece yarısına doğru çıkan isim ibrahim Tatlıses oldu.ibrahim Tatlıses’ten ev-vel koşarak araca doğru yönelen ido, babası için araba-yı n kapısını açarak hazır bekletti. Bayram mesajı veren usta sanatçı, “Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum. Allah’a şükür her şey yolunda ve yakında sizlerde olacağım” diye konuş-tu.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

TEDBiRi BIRAKMIYOR

İstanbul ilinde 14 Mart 2011’de gecesinde araba-yı nde uğradığı silahlı saldırı sonrası Türkiye ve ABD’de uzun bir tedavi süreci geçiren sanatçının, araba-yı ndeki ayrınntı ise şoke etti.

AYAĞININ ALTINDA DURUYOR

Saldırının arkasından güvenlik konusunda oldukça çok hassas olan ibrahim Tatlıses’in aracına bindiğinde ayağının altında hazır bulunan silahı dikkat çekti.
Haberin Alındığı Kaynak»www.yedirenkhaber.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>