İbrahim Tatlıses Müsiada NEden Alınmadı
Gönderen: admin Tarih: 15 Şub, 2013 At 08:34 PM | Kategorisi : Ekonomi, Haber | 0 Yorum

ibrahim-Tatlises-Musiada-NEden-AlinmadiÜnlü türkücü İbrahim Tatlıses MÜSİADa üye olmak için başvuruda bulundu ama umduğunu bulamadı. Tatlıses, geçen 2011 genel seçimlerinde de AKPden aday adayı olmuş faka t adaylar arasına girememişti.Sanatçı İbrahim Tatlıses, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (MÜSİAD) üye olmak için başvuruda tespit edil di. Tatlıses’in başvurusu, mali hali gerekçe gösterilerek MÜSİAD tarafından kabul görmedi. REFERANS İŞE YARAMADI Dünya Gazetesi’nin haberine göre tahmini 3 ay evve l formları doldurarak üyelik için gereken ‘MÜSİAD üyesi 2 şahs ın referansını da ‘ alan Tatlıses, Derneğin Genel Merkezi’ne başvurdu. Mali hali gerekçe gösterilerek Tatlıses’in MÜSİAD’a üyeliğinin Üye Komisyonu tarafından kabul edilmediği kendisine bildirilse de, gerçekte, Tatlıses’in MÜSİAD’ın üye profiline uygun olmadığı için başvurusunun kabul görmediği bildiril di. İbrahim Tatlıses, sanatçı kimliğinin yakınında değişik sektörlerde çalışan bir holdingin de patronu.
Reklam Alanı
. 2011’de İstanbul ilinde bir TVprogramı çıkışı silahlı saldırıya uğrayan sanatçı, Almanya ‘da tedavisi devam eder iken, Son genel seçimlerde milletvekilliği için Şanlıurfa’dan aday adaylığı müracaatında bulunmasına rağmen AKP tarafından aday gösterilmemişti. Avukatı aracılığı ile Şanlıurfa ili ‘dan bağımsız milletvekili adaylığı müracaatında bulunan Tatlıses, daha Sonra bu adaylığını da geri çekmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>