Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İbrahim Hacıosmanoğlu İfade Verdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:02:18
İbrahim Hacıosmanoğlu İfade Verdi

Trabzonspor Takımı Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle zanlı sıfatı ile savcılığa ifade verdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle şüpheli sıfatı ile savcılığa ifade verdi.Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a ‘Basın yolu ile hakaret’ ettiği gerekçesiyle hakkında başlatılan araştırma kapsamında ifade verdi. […]

ibrahim-Haciosmanoglu-ifade-Verdi Trabzonspor Takımı Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle zanlı sıfatı ile savcılığa ifade verdi.
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle şüpheli sıfatı ile savcılığa ifade verdi.Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a ‘Basın yolu ile hakaret’ ettiği gerekçesiyle hakkında başlatılan araştırma kapsamında ifade verdi. Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na avukatı ile birlik-te [r] gelerek Basın Savcısı Ömer Solmaz’a tahmini 2 saat şüpheli sıfatı ile ifade veren Hacıosmanoğlu, suçlamaya mesele ‘Emek hırsızı, asker kaçağı’ sözlerini sarf ettiğini söylediği öğrenildi. Sözlerinin arkasında durduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu’nun suç işleme kastı ile hareket etmediği ve suçsuz olduğunu ifade ettiği söylen di. İfade özgürlüğü kapsamında cümlelerinin değerlendirilmesi gerektiğini söyleyen Trabzonspor Takımı Başkanı, spor camiasının hakkını koruma maksadı ile hareket ettiğini söyled i.YILDIRIM’IN AVUKATI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞTUAziz Yıldırım’ın müşteki olduğu araştırma dosyasında İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu’nun 19 Temmuz tarihli Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı ve 14 Haziran tarihi itibarı ile bir TVprogramındaki konuşmaları nedeni ile ifadeye çağrıldığı öğrenildi. Yıldırım’ın avukatı Abdurrahim Erol ise, geçtiğimiz hafta Hacıosmanoğlu’nun Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle 3 aydan 2 sene-ye kadar hapis cezası istemiyle dava açılmasını talep eden dilekçesini savcılığa sunmuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz