Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hüsnü Mübarek Beraat Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:21:00
Hüsnü Mübarek Beraat Etti

Hüsnü Mübarek beraat etti…Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, yargılandığı “Cumhurbaşkanlığı saraylarındaki yolsuzluk” davasından beraat etti.Mübarek’in başka bir dava nedeni ile tutukluluğunun devam ettiği söylen di. Kahire Ceza Mahkemesi, “yaşanan olay iler nedeni ile” Mübarek’in salona getirilmediği duruşmada, devrik liderin, “Cumhurbaşkanlığı saraylarının bakımı için ayrılan paraları kendisi ve ailesinin zimmetine geçirme” iddiası ile yargılandığı davada, beraat […]

Husnu-Mubarek-Beraat-EttiHüsnü Mübarek beraat etti…
Mısır’ın devrik Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, yargılandığı “Cumhurbaşkanlığı saraylarındaki yolsuzluk” davasından beraat etti.
Mübarek’in başka bir dava nedeni ile tutukluluğunun devam ettiği söylen di.

Kahire Ceza Mahkemesi, “yaşanan olay iler nedeni ile” Mübarek’in salona getirilmediği duruşmada, devrik liderin, “Cumhurbaşkanlığı saraylarının bakımı için ayrılan paraları kendisi ve ailesinin zimmetine geçirme” iddiası ile yargılandığı davada, beraat kararı verdi. Mübarek’in oğulları [r] Ala ve Cemal’in ise aynı davada tutukluluğunun devamına hükmedildi.

“Ahram gazetesi yöneticilerinden hediye kabul etmesi” ile alaka-lı yargılandığı başka bir dava nedeni ile tutukluluğu devam eden Mübarek’in, 2 gün içerisinde bir kez daha hakim karşısına çıkacağı söylen di.

Mübarek’in avukatı Ferid Eddib, müvekkilinin “Ahram Hediyeleri” adı verilen davadan beraat alması halinda serbest kalabileceğine dikkat çekerek, “Mübarek, 48 saat içerisinde serbest bırakılabilir” diye konuş-tu. faka t avukatın daha ev-vel de yaptığı benzer açıklamalar asılsız çıkmıştı.

Mısır’ın devrik lideri Hüsnü Mübarek hakkında, yargılandığı “25 Ocak 2011 devrimi esnasında gösteri yapan kişilerin katledilmesi” ve “Devlet malını zimmetine geçirme” suçları ile alaka-lı açılan iki ayrı davada “asgari tutukluluk süresini doldurduğu” gerekçesiyle tutuksuz yargılanma kararı verilmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz