Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hüseyin Çelik Hesap Vermeden Gitti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Aralık 2013 - 23:13:26
Hüseyin Çelik Hesap Vermeden Gitti

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, yaşamını kaybeden 28 Şubat davası sanığı Eski Jandarma Komutanı Emekli Orgeneral Teoman Koman’a dairaçıklama yaptı.  Twitter üzerinden açıklama yapan Çelik, “Malum ve meşhur Teoman Koman vefat etti. Öncelikle ailesine, sevenlerine, TSK’ya başsağlığı diliyorum. Lakin, ya madalyonun ötek i tarafı? Yarın kılınabilir cenaze namazında, imam ” mevtayı […]

Huseyin-Celik-Hesap-Vermeden-Gitti AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, yaşamını kaybeden 28 Şubat davası sanığı Eski Jandarma Komutanı Emekli Orgeneral Teoman Koman’a dairaçıklama yaptı.
 Twitter üzerinden açıklama yapan Çelik, “Malum ve meşhur Teoman Koman vefat etti. Öncelikle ailesine, sevenlerine, TSK’ya başsağlığı diliyorum. Lakin, ya madalyonun ötek i tarafı? Yarın kılınabilir cenaze namazında, imam ” mevtayı nasıl bilirsiniz” diye sorduğunda, elbette “iyi biliriz” diyenler olacaktır Ne var ki,Teoman Koman, başta Yassıada’da [r] Adnan Menderes’e reva gördüğü aşağılık muamele olmak üzere, yaptıklarının hesabını vermeden gitti. Neyse ki mahkeme-i kübra var. Mazlumların ve mağdurların elbette en büyük tesellisi budur. Bu yazdıklarımızın ardından, birileri çıkıp bana” ölüleri hayır ile yad etmek”ten söz edebilir. Ben bunun ne anlama geldiğini nlerdenim. Eğer bu kural herkes için ve sürekli geçerli olsaydı, bütün ansiklopedilerin ölmüş misafirin faziletleri ile dolu olması gerekirdi. Kin tutmayacağız, öç alma duygusu taşımayacağız,suçların kişiselliği ilkesinden hareketle Koman’ın ailesine deği-şik bir gözle bakmayacağız. faka t nesillerimizi, kimin ne olduğunu bilmek gibi en tabbi haklarından mahrum bırakmamalıyız. ayrıca, birçok beyanatımda,Teoman Koman’ın yaşından dolayı tutuksuz yargılanması gerektiğini söyledim. Herkesin yaptığı kendisine yakışır” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz