Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hürriyet Katliamı Neden Manşetten Görmedi?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:58:54
Hürriyet Katliamı Neden Manşetten Görmedi?

Hürriyet katliamı neden manşetten görmedi?…Bütün gazeteler Suriye’deki kimyasal katliamı manşete taşırken Hürriyet Tuncay Güney’e zoom yapınca tepkiler gecikmedi.Suriye‘de rejim güçlerinin kimyasal silah kullanarak 1300 insanı katletmesi medyada büyük yankı bulurken günün sürprizi Hürriyet‘ten geldi. Hürriyet ötek i gazetelerin aksine katliamı manşete taşımazken haberi ilk sayfada sınırlı bir şekilde görmeyi tercih etti. SOSYAL MEDYA VE HÜKÜMETTEN […]

Hurriyet-Katliami-Neden-Mansetten-GormediHürriyet katliamı neden manşetten görmedi?…
Bütün gazeteler Suriye’deki kimyasal katliamı manşete taşırken Hürriyet Tuncay Güney’e zoom yapınca tepkiler gecikmedi.
Suriye‘de rejim güçlerinin kimyasal silah kullanarak 1300 insanı katletmesi medyada büyük yankı bulurken günün sürprizi Hürriyet‘ten geldi. Hürriyet ötek i gazetelerin aksine katliamı manşete taşımazken haberi ilk sayfada sınırlı bir şekilde görmeyi tercih etti.

SOSYAL MEDYA VE HÜKÜMETTEN HÜRRiYET’TE TEPKi

Hürriyet‘in manşeti ise Ergenekon [r] davasının kilit ve tartışmalı isimlerinden Tuncay Güney‘e ayrıldı. Güney’le özel bir röportaj yapan Hürriyet, Suriye’deki katliamı ilk sayfanın alt sıralarından “insanlığı öldürdüler” başlığı ile duyurdu. Sosyal medyada Hürriyet’in katliamı yeterince güçlü görmediği yönündeki eleştiriler dikkat çekerken hükümet de gazeteyi hedef aldı.

“BUNLAR ESAD’IN KATLiAMINA ORTAK OLMUޞLARDIR”

Hürriyet‘in katliamı manşetten görmemesi değişik tepkilere sebe p olurken hükümet cephesinden Bekir Bozdağ sözünü sakınmadı ve sert eleştirilerde tespit edil-di. “Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Hürriyet’i hedef alan sözlerinde “Vahşet yaşanan bir hadises i haber şeklinde dahi görmeyenler kimden emir aldı. Suriye’deki kimyasal katliamı tüm dünya konuşurken, Türkiye’nin en büyük gazetesi olduğunu anımsatan Hürriyet bunu sebe p haber yapmadı. Bunlar Esad’ın katliamına ortak olmuşlardır. Onları buradan kınıyorum” diye konuş-tu.

işte Hürriyet’in bugünkü ilk sayfası:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz