Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hülya Avşar Başbakandan Randevu İstedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 7 Haziran 2013 - 14:58:01
Hülya Avşar Başbakandan Randevu İstedi

“Ben Başbakan’dan randevu talep ediyorum çözümün konuşarak hallolacağına inanıyorum en azından deneyeceğim.”Hülya Avşar’dan da Gezi Parkı olay ilerı için tepki geldi. Avşar, Başbakan’dan randevu rica etti. işte Hülya Avşar’ın twitter’dan yaptığı açıklamalar… “Görüyorum ki unutkan sandığımız toplum biriktirmekteymiş şaşkın ve mutluyum. Kendimi bu gençliğin elinde güvende hissediyorum gururluyum. Gençlikle Türk olmakla gurur duymak taraf olmak […]

Hulya-Avsar-Basbakandan-Randevu-istedi“Ben Başbakan’dan randevu talep ediyorum çözümün konuşarak hallolacağına inanıyorum en azından deneyeceğim.”
Hülya Avşar’dan da Gezi Parkı olay ilerı için tepki geldi. Avşar, Başbakan’dan randevu rica etti. işte Hülya Avşar’ın twitter’dan yaptığı açıklamalar…

“Görüyorum ki unutkan sandığımız toplum biriktirmekteymiş şaşkın ve mutluyum. Kendimi bu gençliğin elinde güvende hissediyorum gururluyum. Gençlikle Türk olmakla gurur duymak taraf olmak değildir [r] barıştan sevgiden yanayım. Madem demokrasi diyorsunuz o zaman susana da saygı duyun, düşüncelerimle dostluklarım bakidir tamamen ortadayım. Barış istiyorum o kadar, kimseyi memnun etmek zorunda değilim.

Gösteri yaparak durumdan yararlanmayacağım sizde buna saygı duyacaksınız sevgili demokrasiden bahsedenler, beni böyle seven sevsin gerisi ehemmiyetli değil ben neysem oyum. Sanatçının görevi toplanıp Başbakan’a gidip orta yolu bulmak olmalıdır. Bu yapılanlar doğru değil. Biz sanatçılar geziye değil Başbakan’a gitmeliyiz aksi takdirde özür dileyecekse de dilemez insan psikolojisi eğer niyet barışsa daima demokrasiden yanayım sanatçının görevi arayı bulmaktır. Büyüklük budur her şey kötüye gidiyor. Ben barış için herkesin ayağına giderim. Kimse geri atım atmıyor ne olabilir böyle ev-vel orta yol bulunmalı sonra seçimlerde konuşmalı her gün bir ölü haberi geliyor yeter. Ben Başbakan’dan randevu talep ediyorum çözümün konuşarak hallolacağına inanıyorum enkazından deneyeceğim.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz