Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

HTC One Mini Önümüzdeki Ay Tanıtılıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 3 Temmuz 2013 - 12:01:46
HTC One Mini Önümüzdeki Ay Tanıtılıyor

Büyük ekranlı telefondan haz etmeyen kullanıcılar için HTC One Mini geliyor.Geçtiğimiz se-ne başlattığı “mini” modasını bu sene-de da devam ettiren Samsung, Galaxy S4’ün resmiyet kazanması üzerinden birtakım ay geçtikten sonra Galaxy S4 mini modelini de tüketicilerin beğenisine sundu. Orta seviye için ideal bir model oluşturan Güney Koreli üretici, bu sayede Galaxy S4’ün popüleritesinden yararlanarak [r] […]

HTC-One-Mini-Onumuzdeki-Ay-TanitiliyorBüyük ekranlı telefondan haz etmeyen kullanıcılar için HTC One Mini geliyor.
Geçtiğimiz se-ne başlattığı “mini” modasını bu sene-de da devam ettiren Samsung, Galaxy S4’ün resmiyet kazanması üzerinden birtakım ay geçtikten sonra Galaxy S4 mini modelini de tüketicilerin beğenisine sundu.

Orta seviye için ideal bir model oluşturan Güney Koreli üretici, bu sayede Galaxy S4’ün popüleritesinden yararlanarak [r] kayda değer satışlar gerçekleştirmek istiyor. Benzer bir stratejinin HTC tarafından da izleneceği bildirilirken, endüstri dünyasının saygın kuruluşların Digitimes, HTC One mini’nin çıkış tarihi için 3. çeyreği yani içerisinde yer aldı ğımuz zaman dilimini dikkat çekti. Ağustos ayında resmiyet kazanması beklenen telefon, HTC One’ı büyük bulunlar için bir alternatif oluşturacak.

Sahip olduğu tasarım itibariyle HTC One’a benzerlik göstermesi beklenen telefon, teknik özel olarakr noktasında ise Galaxy S4 mini’den daha başarılı görünüyor. Ucuz iPhone fısıltilerinin de arttığı şu dönemde One mini orta sınıf için en iddialı telefonlardan biri olacaktır. 1.4GHz frekans hızında çalışan Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 grafik birimi, 2GB RAM, 4.3-inç boyutunda HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 16GB dahil depolama birimi, Android 4.2.2, Sense 5, Ultrapiksel kamera (8MP kamera da olabilir), Blinkfeed, HTC Zoe ve stereo hoparlörler telefondan beklenen teknik özel olarakr.

Kaynak: teknolojioku.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz