Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hollywood Çankayaya Füze Gönderdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:23:36
Hollywood Çankayaya Füze Gönderdi

Covert Affairs adlı televizyon dizideki Türkiye ile PKK diyalogları dikkatlerden kaçmadı.Covert Affairs adlı televizyon dizide Kürt teröristlere silah satan bir Yunan işadamını engellemek arzulayan CIA ajanına, Ankara ilinde görev yapmış bir başka CIA ajanı yardım ediyor.ikili arasındaki diyaloglarda “PKK’nın lideri Murat Karayılan”, “Roketatarlar Çankaya’ya gidiyor” gibi ifadeler ilgi çekiyor.ABD’nin yaz televizyon dizilerinden Covert Affairs’de, CIA’in […]

Hollywood-Cankayaya-Fuze-GonderdiCovert Affairs adlı televizyon dizideki Türkiye ile PKK diyalogları dikkatlerden kaçmadı.
Covert Affairs adlı televizyon dizide Kürt teröristlere silah satan bir Yunan işadamını engellemek arzulayan CIA ajanına, Ankara ilinde görev yapmış bir başka CIA ajanı yardım ediyor.ikili arasındaki diyaloglarda “PKK’nın lideri Murat Karayılan”, “Roketatarlar Çankaya’ya gidiyor” gibi ifadeler ilgi çekiyor.ABD’nin yaz televizyon dizilerinden Covert Affairs’de, CIA’in PKK [r] bağlantıları adeta deşifre edildi!USA Network adlı kanalda yayımlanan televizyon dizinin 2. sezonunun 7. bölümü İstanbul ilinde çekilmiş, başrol oyuncularından Auggie Anderson (Christopher Gorham), İstanbul ili Caz Festivali’nde Jehan Barbur’u dinlemişti.Covert Affairs’in 4. sezonunun 5. bölümü, ABD’de çarşamba akşamı yayımlandı.Senaryoya göre, başroldeki Piper Perabo’nun canlandırdığı Annie Walker adındaki kadın CIA ajanı, Dion Stavros adlı Yunan işadamının yasal olmayan örgütlere silah satmasının önüne geçmeye çalışıyor. Annie Walker; eski bir CIA muhbiri olan Stavros’u durdurmak için, halen Hamburg’da görev yapan, daha ev-vel 9 ay boyunca Ankara ilinde çalışmış bir başka CIA ajanından yardım alıyor.Tarel Birkin adındaki bu ajanın aslen PKK’ya odaklandığı, faka t El-Kaide’nin Kürt kolları için diplomatik yazışmalar yaptığından söz ediliyor.Annie Walker; “kimliğini gizlemesi gereken” Tarel Birkin’in PKK konusunda uzman olup olmadığını anlamaya çalışırken, aralarında şu diyalog geçiyor:- Sen Ankara’daki hücreevinde çalışan bir teröristsin!- Adım Mirko Baradost. 16 yaşından beri PKK’dayım.- Nerede doğdun?- Diyarbakır’da.- Kardeşin ne iş yapıyor?- Ömer… İstanbul ilinde otomo-bil tamircisi.- Öğretmeninin adı?- Gabar Zaragoş. Türkçe’yi bana o öğretti. Bizim sokaktaki barda arada sırada görüyorum.- PKK’nin lideri kim?- Murat Karayılan.- Yardımcısının adı ne?- Fenel Abdullah.- Fenel’in lakabı ne?- Keçi.- Hayır. Gulakam! (Kürtçe)Gulakam. Evet hatırladım.- Roketatarlar nereye gidiyor?- Çankaya’daki merkezimize.- Çankaya?- Evet. Hücreevine.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz