Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hırsızlar Gardıropta Yakalandı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:03:23
Hırsızlar Gardıropta Yakalandı

Adana’da, sahibi yurt dışında olan eve giren 20 yaşındaki Ramazan Çoban ile 25 yaşındaki Aziz Kaya, yatak odasındaki gardıropta yakalandı. Olay, dün merkez Seyhan İlçesi’nin Kurtuluş Mahallesi’nde meydana geldi. Ziyapaşa Bulvarı’nda malikleri yurt dışında olan Sera Apartmanı’nın 9’uncu katından sesler geldiğini fark eden halk, hali polise diye konuş-tu. İhbar üzerine hadi se yerine gelen poli […]

Hirsizlar-Gardiropta-Yakalandi Adana’da, sahibi yurt dışında olan eve giren 20 yaşındaki Ramazan Çoban ile 25 yaşındaki Aziz Kaya, yatak odasındaki gardıropta yakalandı.
Olay, dün merkez Seyhan İlçesi’nin Kurtuluş Mahallesi’nde meydana geldi. Ziyapaşa Bulvarı’nda malikleri yurt dışında olan Sera Apartmanı’nın 9’uncu katından sesler geldiğini fark eden halk, hali polise diye konuş-tu. İhbar üzerine hadi se yerine gelen poli s ekibi ekipleri , şüphelilerin kaçma ihtimallerine karşı apartmanın çevresini sarıp [r] binada incele-me yapmaya başladı. A.K.’nin 9’uncu kattaki dairesinin balkon şebeke demirlerinin yerinden sökülüp içeri girildiğini fark eden polis, çilingir yardımı ile kapıyı açtı. Salon ve odalarındaki dolapların karıştırılmış olduğunu fark eden ekipler, hırsızların evde olabileceğini düşünerek aramaya başladı. kısa olan süre sonra yatak odasına giren poli s ekibi ekipleri, Ramazan Çoban ile Aziz Kaya’yı gardıropta saklanırken buldu. Gözaltına alınan şüphelilerin üzerinden mutfak tezgahından aldıkları 30 lira ele geçirildi. giyisiLERİNİ dahi DEĞİŞTİRMEMİŞLERGözaltına alınan şüphelilerin, bir ay önce de Reşatbey Mahallesi’ndeki Ordu ili Caddesi’ndeki Bar ile Apartmanı’ndan gümüş süs eşyası çaldıkları saptan-dı. Reşatbey Mahallesi’ndeki eve girerken binanın güvenlik kameraları tarafından da anı anına görüntülenen ve her iki hadisede da aynı giyisii giydikleri saptanan şüpheliler gözaltına alındı. İfadelerinin arkasından şüpheliler, çıkartıldıkları mahkemece tutuklandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz