Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hesaplı Giyinebilmek İçin İpuçları
Hesaplı Giyinebilmek İçin İpuçları

   iş yerinde her gün değişik ve güzel giyinmek pahalıya mal olabilir. Ama hesaplı ve doğru yatırımlar yaparsanız hem bütçeniz sarsılmaz hem de iş hayatında şıklığı yakalarsınız.    Giyim başı maliyete bakın ve şunu düşünün: Bu parçaya bu parayı veriyorum, ben bunu kaç kez giyerim? Neyle giyerim? Kaç sezon kullanabilirim?   Neye yatırım yapmalı? – […]

Hesapli-Giyinebilmek-icin-ipuclari    iş yerinde her gün değişik ve güzel giyinmek pahalıya mal olabilir. Ama hesaplı ve doğru yatırımlar yaparsanız hem bütçeniz sarsılmaz hem de iş hayatında şıklığı yakalarsınız.
   Giyim başı maliyete bakın ve şunu düşünün: Bu parçaya bu parayı veriyorum, ben bunu kaç kez giyerim? Neyle giyerim? Kaç sezon kullanabilirim?
  Neye yatırım yapmalı?
– Koyu renk takım elbise
– ޞık bir çanta
– 2 çift ayakkabı
Bunları çeşitlendirecek gömlek, bluz gibi iç detaylarda ekonomik tercihlerle seçenekler çoğaltılabilir. Üstelik bu parçalar tene giyildiği için her giyimde yıkanır, bu da yıpranmayı artırır. Dolayısıyla kısa zamanda yenilenecek parçalardır, diğerlerinden farklı olarak.[r]. Bu tip mağazalar artık şehrin içine kadar indi alışveriş merkezleri sayesinde. Klasik bir siyah pantolon, lacivert etek, blazer ceket arıyorsanız, bu noktalar doğru seçenekler olur.Aksesuvar
Erkekte kemer ve kıravat, kadında da çanta ve takıların giysiye etkisi önemlidir. Eski, yıpranmış ya da kalitesiz aksesuvarlar kıyafetiniz ne kadar kaliteli olursa olsun, görüntüye zarar verir. Markası ve nerden alındığı değil, kıravatın takımı nasıl tamamladığı, kolundaki çantanın şekli-boyutu, derisi, rengi, kıyafete nasıl uyum sağladığı önemli detaylardır.
Çok güzel bir takım, içinde ütülü gömleği bakımlı ayakkabıları olsa bile elinizde yıpranmış, derisi soyulmuş ya da şekli şemali hafta sonu giyime uygun bir çantayla görüntüyü tamamlayamazsınız.
Profesyonel şıklık uygunluk gerektirir. Vermek istediğiniz mesaja, sektöre, işinize, mevsime hem de birbiriyle uygunluk ve uyum önemlidir. Üzerinizdekilerin bütünü uyum içinde olmalıdır.
pudra.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz