Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Herkes Gider Biz Kalırız
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:19:27
Herkes Gider Biz Kalırız

Herkes gider biz kalırız…Taraftar Hakları Derneği Başkanı Erturan: “Renklerimiz deği-şik olsa da dertlerimiz aynı” diye konuş-tu.İzmir ili merkezli Taraftar Hakları Derneği Başkanı Devrim Cem Erturan, taraftarı ilgilendiren meselelerde mutlaka kendilerine söz hakkı verilmesi gerektiğini belirterek, “Herkes gider, biz kalırız” diye konuş-tu. Erturan, yaptığı açıklamada, derneğin bütü n taraftarın hakkını savunmak, hak mücadelelerini gündeme taşımak maksadı ile […]

Herkes-Gider-Biz-KalirizHerkes gider biz kalırız…
Taraftar Hakları Derneği Başkanı Erturan: “Renklerimiz deği-şik olsa da dertlerimiz aynı” diye konuş-tu.
İzmir ili merkezli Taraftar Hakları Derneği Başkanı Devrim Cem Erturan, taraftarı ilgilendiren meselelerde mutlaka kendilerine söz hakkı verilmesi gerektiğini belirterek, “Herkes gider, biz kalırız” diye konuş-tu. Erturan, yaptığı açıklamada, derneğin bütü n taraftarın hakkını savunmak, hak mücadelelerini gündeme taşımak maksadı ile kurulduğunu belirt ti. Derneğin tüzüğünü yeni [r] şube açılabilmesine olanak sağlayabilir şekilde oluşturduklarını ifade eden Erturan, “Oluşumumuz izmir’deki bir grup taraftarın biraraya gelmesi değil. Bundan sonraki süreçte başta Ankara ili ve İstanbul ili olmak üzere herkesin sürecin içerisinde olmasını planlıyoruz” diye konuş-tu.

Temel amaçlarının taraftar hakları için mücadele etmek olduğunu kaydeden Erturan, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Taraftarların bu ülkedeki baskı ve yasaklar ile mücadelesına nede n olan en temel meselelerden biri olan tribünde şiddet olayını otokontrol yoluyle çözmek için çalışmaları yürütüyoruz. Rakibimizin düşman olmadığını anlatmaya çalışmak, İzmir ilinde ve Türkiye’de yan yana gelmez denilen takım taraftarlarını fark-lı ortak çıkarlar doğrultusunda yan yana gelebileceğini gösteriyoruz. Renklerimiz deği-şik olsa da dertlerimiz aynı. Bu ortak dertler karşısında ortak mücadele vermek zorundayız.”

il Spor Güvenlik Kurulları

Devrim Cem Erturan, bu sezon TFF Süper Kupa finalindeki “davul yasağı”na karşı hukuksal bir süreç başlattıklarını hatırlatarak, şöyle söyledi:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz