Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Herkes Bu Röportajı Konuşuyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:24:03
Herkes Bu Röportajı Konuşuyor

Gazeteciler meslektaşları Cinmen’in suyun içerisinde ne söylediğini merak ettiği kadar, o cihazın sudan etkilenmeden nasıl çalıştığını da aynı derecede merak ediyor.GAZETECiLER.COM (ÖZEL)- Habertürk muhabiri Işıl Cinmen, rock müzik grubu Gripin‘in sevilen solisti Birol Namoğlu’ ile Bodrum’da bir röportaj yaptı. Röportajı benzerlerinden ayıran ve kendine has fotoğraflar ile süslü Ayşe Arman röportajlarına benzeten yanı ise Cinmen’in […]

Herkes-Bu-Roportaji-KonusuyorGazeteciler meslektaşları Cinmen’in suyun içerisinde ne söylediğini merak ettiği kadar, o cihazın sudan etkilenmeden nasıl çalıştığını da aynı derecede merak ediyor.
GAZETECiLER.COM (ÖZEL)- Habertürk muhabiri Işıl Cinmen, rock müzik grubu Gripin‘in sevilen solisti Birol Namoğlu’ ile Bodrum’da bir röportaj yaptı. Röportajı benzerlerinden ayıran ve kendine has fotoğraflar ile süslü Ayşe Arman röportajlarına benzeten yanı ise Cinmen’in röportaj denizde yapmasıydı.

Cinmen röportaj başladıktan bir zaman sonra sebe [r] p denize girdiklerini ise bakın nasıl anlatıyor gazetesinde okurlarına:

“Birol Namoğlu, Gripin’in solisti. Kızlar bayılıyor.

HERKES BU KAREYi KONUޞUYOR!Ayşe Arman röportajlarını hatırlatan Işıl Cinmen’in son röportajında herkes denizde çekilen bu kareyi konuşuyor diye konuş-tuk.

Medya dünyası elbette bir isimle yapılan röportajı ilk kez görmüyor. Röportajnı yapan gazetecinin denize girmesi ise garipseniyor ama herkesin dilinde olan şey, denizde çekilen o karede yer alan ses kayıt cihazı.

Ama erkek milleti de oldukça çok seviyor çünkü sesi de, sözleri de, kendisi de derinden yapılmışnlikli.

Sevmem bu lafı ama “damardan” dokunuyor insana.(…)Huzurlu olmak arzulayan huzursuz bir adam o.

Ama araba-yı ne atlayıp kendini Ege’ye doğru vurunca, hele bir de Bodrum’a varınca, işte o zaman her şey yerli yerine oturuyor.Konuşurken, “Bodrum’da ölmek istiyorum” diyor, “Öldüğümde Ege’de olmak istiyorum.”“Madem Bodrum’u bu kadar seviyorsun 24 saat seninle takılayım, ne yapıyorsun göster bana!”“Tamam!”Hava 40 derece, sıcaktan bayılmak üzereyiz.

Karşımızda deniz, atlıyoruz suya, başlıyor anlatmaya.

işte Merve Çay’ın objektifinden Işıl Cinmen’in Birol Namoğlu ile yaptığı röportajdan sarsıcı kareler :

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz