Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Her Hafta Bir Adayı Açıklayacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:16:25
Her Hafta Bir Adayı Açıklayacak

Her hafta bir adayı açıklayacak…Erdoğan, eylül ayının ortasından itibaren öncelikle yeni kurulan 13 büyükşehir olmak üzere her hafta bir büyükşehre giderek mahal-li seçimdeki belediye başkan adayını mitingle açıklayacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dün yapılan il başkanları toplantısından mahal-li seçimlere yönelik stratejiler konuşuldu. Erdoğan, tüm teşkilatlara şimdiden mahal-li seçim hazırlıklarına başlanması ve gece gündüz adam […]

Her-Hafta-Bir-Adayi-AciklayacakHer hafta bir adayı açıklayacak…
Erdoğan, eylül ayının ortasından itibaren öncelikle yeni kurulan 13 büyükşehir olmak üzere her hafta bir büyükşehre giderek mahal-li seçimdeki belediye başkan adayını mitingle açıklayacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dün yapılan il başkanları toplantısından mahal-li seçimlere yönelik stratejiler konuşuldu. Erdoğan, tüm teşkilatlara şimdiden mahal-li seçim hazırlıklarına başlanması ve gece gündüz adam adama çalışılması talimatı verdi.

Adaylığa yönelik teşkilat içerisinde sıkıntıla-rın yaşanmamasını arzulayan Erdoğan, “Asla ‘ben’ yok, ‘biz’ [r] var. ‘Ben’ bize yakışmaz. AKP’nin ilkeleri arasında da ‘ben’ yok, ‘biz’ var. Ehliyet, liyakat bizim esasımız olacak, ona göre hareket edeceğiz” diye konuş-tu.

Yeni yapılanlar ile birlik-te 30 büyükşehir olacağını ifade eden Erdoğan, “30 vilayet ne demek biliyor musunuz? Yüzde 76 seçmen demek. Onun için yapacağımız çalışma, gayet inanıyorum ki Türkiye’nin değişimini oldukça çok deği-şik şekilde 2014 ve 2015’e taşıyacaktır” diye konuş-tu.

Alınan bilgiye göre Erdoğan aday izaha da büyükşehirlerden başlayacak. Öncelikle yeni kurulan 13 büyükşehir olmak üzere her hafta bir büyükşehire gidecek olan Erdoğan, orada adayları tek tek açıklayacak. Erdoğan’ın bu turu eylül ortasında başlayabilir ve aralık ortasına kadar sürecek.

Milliyet

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz