Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hem Karada Hem Suda Gidiyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:49:28
Hem Karada Hem Suda Gidiyor

Hem karada hem suda gidiyor…1999 yılında ABD’deki Water Car firması tarafından geliştirilmeye başlanan hem kara hem de suda gitmiş olan aracın en hızlısı yapıldı.Daha ev-vel üretilen, Guinnes’in rekor kitabına girme başarısını göstermesine rağmen eksikleri bulunan araç şimdi kusursuz şeklinde üretildi. You Tube’de tahmini bir milyon şa-hıs tarafından izlenen araç, kara ve denizdeki hızı ile da […]

Hem-Karada-Hem-Suda-GidiyorHem karada hem suda gidiyor…
1999 yılında ABD’deki Water Car firması tarafından geliştirilmeye başlanan hem kara hem de suda gitmiş olan aracın en hızlısı yapıldı.
Daha ev-vel üretilen, Guinnes’in rekor kitabına girme başarısını göstermesine rağmen eksikleri bulunan araç şimdi kusursuz şeklinde üretildi. You Tube’de tahmini bir milyon şa-hıs tarafından izlenen araç, kara ve denizdeki hızı ile da ilgi çekiyor. Üretici firma Water Car tarafından yapılan basın ifadesinde şu ifadelere yer verildi:

“1999 yılında, WaterCar dünyanın en hızlı amfibi aracını üretme girişimleri kişisel bir meydan okuma şeklinde başladı. Bizim karada ve suda gitmiş olan WaterCars aracımızın bununnla birlikte oldukça çok hızlı ve amaca uygun olması gereklidu. Car Python modeli Water Car aracımız ile amfibi sü-rat rekoru kırarak Ocak 2010 yılında Guinness’e girdik ve aracı geliştirmeye başladık. On dört yıl, sayısız başarıları ve başarısızlıkları, 27 patent ve anlatılmamış işçilik saatinden sonra, başarıyı yakaladık. Panter, halka arz edilecek ilk WaterCar olarak, Fountain Valley Bodyworks, “state-of-the-art” çarpışma tamir atölyelerinde en iyi tasarımcılar ve teknisyenlerden oluşan Watercar ekibi tarafından yaratıldı. 2013 yılı yılında üretim ve satış izni alındı. sizler için bu imkanı sunmaktan büyük mutluluk ve sabırsızlık duyuyoruz.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz