HDP Alanya İlçe Eşbaşkanı Gözaltına Alındı
Gönderen: admin Tarih: 13 Eyl, 2017 At 10:55 AM | Kategorisi : Haber, Yaşam | 0 Yorum

HDP-Alanya-ilce-Esbaskani-Gozaltina-AlindiHDP Alanya İlçe Eşbaşkanı gözaltına alındı…

HDP Alanya ilçe Eşbaşkanı tutuklandı.Alanya Emniyet Müdürlüğü tarafından Antalya ili ve Tatvan Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen operasyonda HDP Alanya Eşbaşkanı Safiye D.
Reklam Alanı
saba h saatlerin de vakitlerinde kendi evinde tutuklandı. Terör örgütü PKK’yı övücü faaliyette yer aldı ğı iddiası ile nezarete atılan Safiye D’nin kendi evinde yapılan aramada FETÖ/PDY terör örgütü elebaşına ait kitaplar elde edildiği bildiril-di. ޞüpheli sorgu için Antalya ili Emniyet Müdürlüğüne götürülecek.

 

Haberin Alındığı Kaynak URL»
www.milliyet.com.tr

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MiLLiYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik şeklinde geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberler ile alaka-lı her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.

newsHistoryLoad(6435510, ‘diger’);

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>