Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hayranı 6 Gün Gizlice Evinde Yatmış
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:35:29
Hayranı 6 Gün Gizlice Evinde Yatmış

Hayranı 6 gün gizlice evinde yatmış…ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez’in New York’un gözde tatil beldesi Hamptons’taki malikanesine giren fanatik bir hayranı 6 gün boyunca kimseye farkettirmeden malikanede kaldı.49 yaşındaki John Dubis, Ağustos ayının başında Lopez’in malikanesinde yüzme havuzunun yakınında bulunan küçük bir binaya girdi. Lopez’in menajeri, Dubis’in evde kaldığı sırada malikanede kimsenin bulunmadığını söyled i. ennifer […]

Hayrani-6-Gun-Gizlice-Evinde-YatmisHayranı 6 gün gizlice evinde yatmış…
ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez’in New York’un gözde tatil beldesi Hamptons’taki malikanesine giren fanatik bir hayranı 6 gün boyunca kimseye farkettirmeden malikanede kaldı.
49 yaşındaki John Dubis, Ağustos ayının başında Lopez’in malikanesinde yüzme havuzunun yakınında bulunan küçük bir binaya girdi.

Lopez’in menajeri, Dubis’in evde kaldığı sırada malikanede kimsenin bulunmadığını söyled i.

ennifer Lopez, Mart ayında, annesini rahatsız ettiği gerekçesiyle Dubis hakkında mahkemeden uzaklaştırma emri çıkartmıştı.

New York Post’un haberine göre, hadisenin ortaya çıkmasından sonra nezarete atılan Dubis, poli s ekibi ekiplerie Jennifer Lopez’le ilişkisinden bir çocuğu olduğunu ve Lopez’in malikanede kalmak için kendisine izin verdiğini belirt ti. Evde kaldığı sırada sosyal medya sitelerinde David A. Lopez ismiyle bir hesap açan Dubis, yine bu siteler üzerinden evde çektiği fotoğrafları paylaştı.

ABD medyasında çıkan haberlere göre, John Dubis malikanenin bahçesini de temizledi. Lopez tarafından polise verilen şikayet dilekçesinde fanatik hayranın evde kaldığı sırada “ahlak dışı hareketler”de yer aldı ğı ifade edildi.

Hırsızlık, haneye tecavüz gibi suçlamalar ile nezarete atılan Dubis, suçsuz olduğunu savundu ve 100,000 dolar kefaletle hürriyetine kavuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz