Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Haydar Başın Yeğeni Feci Şekilde Can Verdi (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:17:53
Haydar Başın Yeğeni Feci Şekilde Can Verdi (Video)

BTP Genel Başkanı Baş’ın yeğeni Önder Pehlivanoğlu, Fethiye’de denizde sü-rat teknesinin çarpması netice-si öl-dü. Haberin Videosu ‘Haydar Baş’ın Yeğeni Feci Şekilde Öldü’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Bir gezi teknesinde çalışan ve Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın yeğeni olduğu öğrenilen Önder Pehlivanoğlu (27), dün akşam vakitlerinde tekne Fethiye Körfezi’ndeki Kızılada mevkisi […]

Haydar-Basin-Yegeni-Feci-Sekilde-Can-Verdi-Video BTP Genel Başkanı Baş’ın yeğeni Önder Pehlivanoğlu, Fethiye’de denizde sü-rat teknesinin çarpması netice-si öl-dü.

Haberin Videosu
‘Haydar Baş’ın Yeğeni Feci Şekilde Öldü’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Bir gezi teknesinde çalışan ve Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın yeğeni olduğu öğrenilen Önder Pehlivanoğlu (27), dün akşam vakitlerinde tekne Fethiye Körfezi’ndeki Kızılada mevkisi açıklarında mola verdiği sırada serinlemek için denize girdi.Bir süre teknenin etrafında yüzen Pehlivanoğlu’na, iddiaya göre su sporu [r] yaptıran Mustafa K’nın kullandığı 5 mlik sürat teknesi çarptı. Başı ve vücuduna aldığı darbeyle deniz içinde hareketsiz bir şekilde kalan Pehlivanoğlu, sürat teknesine çıkarıldı. Kıyıya getirilen Pehlivanoğlu, ambulansta yapılan ilk müdahalenin arkasından ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Pehlivanoğlu, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen öldü.’KAZA İSE YAPabilir BİR ŞEY YOK’Bu arada Haydar Baş’ın oğlu Hayri Baş, hastaneye gelerek görevlilerden bilgi aldı. Baş, gazetecilere yaptığı açıklamada, olay ile alaka-lı çelişkili ifadeler olduğunu, avukatlarının hadises i takip ettiğini anlatarak, “Kaza ise yapabilir bir şey yok. Bir gün doğduk, bir gün de öleceğiz ama ihmal varsa hadisenin üzerine tabi ki gideceğiz. Cenaze salı günü Trabzon ilinde defnedilecek” diye konuş-tu.Savcının incelemesinin arkasından Pehlivanoğlu’nun cenazesi, uçakla Dalaman Havalimanı’ndan vatanı Trabzon’a gönderildi.Olaydan sonra Sahil Güvenlik tarafından gözaltına alınan Mustafa K’nın ifade işlemlerinin arkasından mahkemeye sevk edileceği öğrenil-di.

Haberin Videosu
‘Haydar Baş’ın Yeğeni Feci Şekilde Öldü’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz