Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Havalar Nasıl Olacak?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:39:42
Havalar Nasıl Olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre; Kuzeydoğu kesimlerin parçalı, birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu, ilk vakit-ler ile öğle vakitlerinden sonra Samsun ili çevreleri, öğle vakitlerinden itibaren Ardahan ili ile zamanla Erzurum’un kuzey kesimleri ile Kars ili çevrelerinin kısa olan süreli ve mahal-li olmak üzere sağanak ve birtakım yerlerde gök gürültülü sağanak yağışlı, ötek i yerlerin az bulutlu […]

Havalar-Nasil-OlacakYapılan son değerlendirmelere göre; Kuzeydoğu kesimlerin parçalı, birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu, ilk vakit-ler ile öğle vakitlerinden sonra Samsun ili çevreleri, öğle vakitlerinden itibaren Ardahan ili ile zamanla Erzurum’un kuzey kesimleri ile Kars ili çevrelerinin kısa olan süreli ve mahal-li olmak üzere sağanak ve birtakım yerlerde gök gürültülü sağanak yağışlı, ötek i yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemiz genelinde ehemmiyetli bir değişiklik beklenmiyor. Mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellde kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu’da batı ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege ile Hatay ili çevrelerinde birtakım yerlerde kuvvetli [r] şeklinde (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERiMiZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden birtakım yerlerde kuvvetli şeklinde (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, Kıyı Ege’de kuzey ve kuzeydoğu yönlerden birtakım yerlerde kuvvetli şeklinde (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

AKDENiZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, Hatay ili çevrelerinde batı ve güneybatıdan birtakım yerlerde kuvvetli şeklinde (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

iÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENiZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENiZ: Az bulutlu ve açık, kıyı kesimlerinin parçalı ve birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu, ilk vakit-ler ile öğle vakitlerinden sonra Samsun ili çevreleri kısa olan süreli ve mahal-li olmak üzere sağanask yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Genellde az bulutlu ve açık, kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu, öğle vakitlerinden itibaren Ardahan ili ile zamanla Erzurum’un kuzey kesimleri ile Kars ili çevrelerinin kısa olan süreli ve mahal-li olmak üzere sağanak ve birtakım yerlerde gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECEleri ile GÖRMEK iÇiN HARiTALARIN sonucu TIKLAYINIZ…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz