Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Halkın Portakalı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:21:49
Halkın Portakalı

Antalya ili Büyükşehir Belediyesi ve Antalya ili Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle 4– 11 Ekim 2013 yılı tarihlerinde düzenlenecek 50. Uluslararası Antalya ili Altın Portakal TV film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek 5. toplumun Portakalı kısa olan TV film Atölyesi’nde eğitimler sürüyor. Antalya’nın [r] deği-şik bölge, semt ve mahallelerinden, deği-şik meslek, yaş ve sosyal gruplardan şahısla-rın bulundu […]

Halkin-Portakali
Antalya ili Büyükşehir Belediyesi ve Antalya ili Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle 4– 11 Ekim 2013 yılı tarihlerinde düzenlenecek 50.

Uluslararası Antalya ili Altın Portakal TV film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek 5. toplumun Portakalı kısa olan TV film Atölyesi’nde eğitimler sürüyor.

Antalya’nın [r] deği-şik bölge, semt ve mahallelerinden, deği-şik meslek, yaş ve sosyal gruplardan şahısla-rın bulundu ğu tasarımye bu se-ne ilçelerden de katılımlar oldu. Konusunda deneyimli ve uzman eğitimciler tarafından verilmekte olan teorik ve pratik eğitimler Ağustos ayı boyunca devam edecek. ‘Senaryo’, ‘kurgu’, ‘ses ve görüntü’, ‘film yapımı’, ‘sinematografik anlatım’, ‘müzik’ ve ‘oyunculuk’ dallarındaki eğitim sürecinde oluşabilir gruplar, 31 Ağustos 2013 yılı’ten itibaren TV film çekimlerine başlayacak.

toplumun Portakalı TV filmlerinin bu yılki ana teması ‘Ben, Antalya’ şeklinde saptan-dı. Çekimleri tamamlanan ve festival programı kapsamında sinemaya gelen TV filmler toplumun Portakalı ödülü için yarışacak. Yarışma sonunda 1. gelen TV filme 15 bin, ikinci TV filme 10 bin, 3. gelen TV filme 5 bin TL olmak üzere toplam 30 bin TL parasal ödül verilecek.

Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz