Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Halfeti Kaymakamlığından İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:07:20
Halfeti Kaymakamlığından İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım

Halfeti Kaymakamlığından ihtiyaç sahibi ailelere yardım… ޞanlıurfa’nın Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SYDV) Müdürü Ahmet Oğuz, Kalkan köyüne bağlı Kınık mezrasında yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek, SYDV aracılığı ile değişik yardımlarda tespit edil-di. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na kayıtlı olan ihtiyaç sahibi ailelerin [r] durumlarını yerinde görüp inceleyen Kaymakam […]

Halfeti-Kaymakamligindan-ihtiyac-Sahibi-Ailelere-YardimHalfeti Kaymakamlığından ihtiyaç sahibi ailelere yardım…

ޞanlıurfa’nın Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SYDV) Müdürü Ahmet Oğuz, Kalkan köyüne bağlı Kınık mezrasında yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek, SYDV aracılığı ile değişik yardımlarda tespit edil-di.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na kayıtlı olan ihtiyaç sahibi ailelerin [r] durumlarını yerinde görüp inceleyen Kaymakam Mehmet Keklik, Kınık mezrasında ikamet eden yardıma muhtaç durumda bulunan aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Keklik, bu evlerde yaşayan çocukları da ihmal etmeyerek onlara oyuncak hediye ederek bir zaman muhabbet etti. Kaymakamdan oyuncak alan çocukların mutlulukları gözden kaçmadı. Yardıma muhtaç aileler hakkında Kaymakam Mehmet Keklik’e bilgi veren SYDV Müdürü Ahmet Oğuz, yardıma muhtaç durumda olan ailelere verilmek üzere hazırlanan yardım paketlerini maliklerine teslim etti.

Kaymakam Mehmet Keklik verdiği demeçte görevlerinin fakir aileleri bulmak, sorunlarını dinlemek ve onlara yardımcı olmak olduğunu ifade ederek, maddi hali iyi olmayan ailelere yardımların devam edeceğini belirt ti. Bu tür ziyaretler ile fakir ve yardıma muhtaç aileler ile bire bir görüşerek talep ve isteklerini dinlediklerini vurgulayan Kaymakam Keklik, “Her vatandaşımızın sıkıntılarıy-la , taleplerine cevap vermek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Ziyaret ettiğimiz aileler, SYDV’ye kayıtlı olup kendilerine gıda ve nakdi yardımlar yapılmaktadır. yaptığımiz böylesi ziyaretler ile bu konumda bulunan ailelerimize moral vermeye çalışıyoruz.” diye konuş-tu.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz