Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hakan Şükür Aslında Türk Değilim Açıklaması
Hakan Şükür Aslında Türk Değilim Açıklaması

AK Parti Milletvekili Hakan ޞükür, katıldığı bir söyleşide kendisine yöneltilen Kürt sorunu ile alakaalı soruya yanıt verdi.AK Parti İstanbul ili Milletvekili ve eski milli oyuncu Hakan ޞükür, Burdur ilinde zihinsel engelliler ile maç yaptı, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde (MAKÜ) tertiplenen söyleşiye katıldı.Hakan ޞükür, Burdur ili programı kapsamında Hüsnü Bayer Spor Salonu’nda zihinsel engelliler ile futbol […]

Hakan-Sukur-Aslinda-Turk-Degilim-AciklamasiAK Parti Milletvekili Hakan ޞükür, katıldığı bir söyleşide kendisine yöneltilen Kürt sorunu ile alakaalı soruya yanıt verdi.
AK Parti İstanbul ili Milletvekili ve eski milli oyuncu Hakan ޞükür, Burdur ilinde zihinsel engelliler ile maç yaptı, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde (MAKÜ) tertiplenen söyleşiye katıldı.Hakan ޞükür, Burdur ili programı kapsamında Hüsnü Bayer Spor Salonu’nda zihinsel engelliler ile futbol maçı yaptı. ޞükür’e engelliler ve mücadeleyı izleyen [r] öğrenciler yoğun alak-a gösterdi.ޞükür, daha sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde tertiplenen söyleşiye katıldı.Söyleşide bir öğrencinin Kürt sorunu ile alakaalı sorusu sonucu ޞükür, şöyle söyledi:”Bugün yapılmak istenenleri hiç kimsenin kenara atmaması lazım. Ama buradan güç alan başka düşünceler de var. Yani bunun böyle olmasını istemeyen düşünceler de var. Bizim hassasiyetlerimiz belli. Ülkesi, bütünlüğü, mezhebi, dini, dili, ırkı ne olursa olsun, etnik kökeni ne olursa olsun, birlik-te yaşama, birlik-te birtakım şeyleri çözme adına daha çok önemli.Bugün daha çok net görüyorsunuz toplum arasında. Kolay bir süreç değil. Sizin attığınız adımlara ne kadar adım gelecek onu hep birlik-te göreceğiz. Allahın izniyle daha sık birlik-te olur, daha fazla sorunlarımızı konuşup bu dostluğu kardeşliği pekiştirmek istiyoruz. Başta Kürt kardeşlerimizle olmak üzere.Ben bir Arnavut’um. Aslında bu açıdan bakar iseniz Türk değilim. Ama bu topraklarda ekmek yedim. Bu topraklarda yaşıyorum. Geçmiş dönemde kalıplara bölünmüşlük nasıl varsa, etnik kökenlere bölünmüşlük de maalesef oldu. Bunları yönetmek daha çok zor. Herkes bir hak arayışı içerisinde oldu. Bunları devlet şeklinde vermek ve kafa yormak, bunlar ile alakaalı çalışma yapmak zorundasınız. Bugünün iktidarı şeklinde biz de bunu yapıyoruz.”DROGBA VE SNEIJDER YORUMUޞükür, söyleşi sonrası gazetecilerin Didier Drogba ve Wesley Sneijder’in performansı ile alakaalı sorusuna, “Çok kaliteli iki oyuncu. Renk kattılar. Hem ülkemize gelmeleri, burada oynamaları… Umarım daha çok başarılı olurlar. Ülkemizdeki ötek i gençlere de örnek olurlar. Çünkü uluslararası daha çok ehemmiyetli oyuncular. Ben ikisi de beğeniyorum. Ama performansları ne olur, hep birlik-te göreceğiz” diye konuş tu.ޞükür, iki oyuncunun Galatasaray Takımı’ın ޞampiyonlar Ligi’nde oynadığı Schalke 04 maçındaki performansı ile alakaalı soruya ise “Tabii Avrupa Kupası maçı için hazırlanmak zordur. Sneijder onun eksikliğini yaşadı. Ama Drogba’yı daha çok iyi buldum” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz