Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Güven Bana Da Ağlayan Yarışmacıları İzle
Güven Bana  Da Ağlayan Yarışmacıları İzle

Güven Bananın Perşembe akşamı yayımlanan 17. bölümü yine oldukça çok ilginç bir mücadeleya sahne oldu. Güven Bana programı yarışmacıları ve yaşanan olay ilerıyla gündeme damga vurmaya sürüyor. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi Kardelen Ergin mavi saçları ilginç giyisiiyle katılıp önce sevimli konuşması ve sözleriyle izleyenleri kahkahalara boğdu sonra da tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu. Yarışmaya katılan partneri […]

Guven-Bana--Da-Aglayan-Yarismacilari-izle Güven Bananın Perşembe akşamı yayımlanan 17. bölümü yine oldukça çok ilginç bir mücadeleya sahne oldu.

Güven Bana programı yarışmacıları ve yaşanan olay ilerıyla gündeme damga vurmaya sürüyor. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi Kardelen Ergin mavi saçları ilginç giyisiiyle katılıp önce sevimli konuşması ve sözleriyle izleyenleri kahkahalara boğdu sonra da tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu. Yarışmaya katılan partneri Bahri Özkan’la iyi bir ortaklık kuran Kardelen “bu sefer sonuna kadar gideceğiz bunu biz başaracağız” diyerek ekran başındakileri ve partnerini mutlu bir sona ve bir rekora sonuna kadar ikna etti. Yüzleşmelerden birinde ailesinden ödülü koruma altına almasını isteyen Kardelen yüzleşmeden hemen önce “Bu yarışma bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor, vicdanlarımızı ortaya koymamızı istiyorlar” diye rakibini motive etti. Son anda rakibine Suzanne Collins’in açlık oyunları kitabından söz ederek, oyunu birlikt e sonuna kadar giderek büyük bir rekorla ve mutlulukla bitirebiliriz diye konuş tu.[r].000 TL’ye ulaştığında butona bastı. Ödül koruma altındayken düğmeye basan Burhan Özkan’ın bu hareketini bir yanlış anlaşılma olarak değerlendiren Kardelen “Yanlış anlaşıldım, bu sefer bana güvenecek” diyerek rakibine yine güvenmeyi tercih etti. 15. soruya gelindiğindeyse yine bir düello yaşandı. Yüzleşme esnasında Kardelen rakibine tekrar güvendi ve emin adımlarla Tamer Karadağlı’dan teklifler gelmeye başladı. Teklif 30.000 TL’ye geldiğinde Burhan Özkan yine düğmeye bastı. “3 yaşında çocuğum var, bu benim 2 yıllık maaşım, basmak zorundaydım” diye açıklama yapan Özkan’ın bu sözleri karşısında “Ben bir asker emeklisinin çocuğuyum, erkek kardeşimle birlikt e Boğaziçi Üniversitesi’nde okuyoruz. Annem emekliliğinden 17 yı l sonra bizim eğitim masraflarımız yüzünden tekrar dan öğretmenlik yapmaya başladı.” diye konuşurken gözyaşlarını tutamadı.Stüdyodaki seyirciler duruma kayıtsız kalamayıp “Kardelen!” diye tezahüratlar yaptılar. Çıkışta “Ben yine basmayacaktım, buraya gelir iken 30.000 liram yoktu, şimdi yine yok, ama en azından mutluyum ve vicdanım rahat” diye konuşan Kardelen’in bu konuşmaları gündeme damgasını vurdu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz