Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Günün Önemli Gelişmeleri (1)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ağustos 2013 - 08:20:25
Günün Önemli Gelişmeleri (1)

Günün önemli gelişmeleri (1)…Günün ehemmiyetli gelişmelerini sizin için derledik.İstanbul ilinde terör operasyonu İstanbul ilinde tertiplenen terör operasyonunda oldukça çok sa…Günün ehemmiyetli gelişmelerini sizin için derledik. İstanbul ilinde terör operasyonu İstanbul ilinde tertiplenen terör operasyonunda oldukça çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenlendi. Özel Harekat ekiplerinden katıldığı operasyonda oldukça çok sayıda şa-hıs tutuklandı. Sabahın erken vakitlerinde […]

Gunun-Onemli-Gelismeleri-1Günün önemli gelişmeleri (1)…
Günün ehemmiyetli gelişmelerini sizin için derledik.İstanbul ilinde terör operasyonu İstanbul ilinde tertiplenen terör operasyonunda oldukça çok sa…
Günün ehemmiyetli gelişmelerini sizin için derledik.

İstanbul ilinde terör operasyonu

İstanbul ilinde tertiplenen terör operasyonunda oldukça çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenlendi. Özel Harekat ekiplerinden katıldığı operasyonda oldukça çok sayıda şa-hıs tutuklandı.

Sabahın erken vakitlerinde istanbul’un deği-şik ilçelerinde oldukça çok sayıda [r] adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon esnasında Özel Harekat ekiplerinden de destek alındı. Okmeydanı’ndaki birtakım binalara giren emniyet güçleri arama yaptı. Baskınlar esnasında sokakta geniş güvenlik önlemi alındı. polisekiplerinin incelemelerinin arkasından nezarete atılan bir kişi, binadan çıkarılarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Hatay ilinde gergin gece

Eskişehir ilinde Gezi Parkı eylemlerinde çıkan olay ilerda yaşamını kaybeden Ali ismail Korkmaz’ın ölümünün 40. gününde Hatay ilinde olay iler çıktı.

Armutlu Mahallesi’nde toplanan bir grup, “dağılın” uyarılarına rağmen Sümerler Mahallesi’ne yürümek isteyince poli s ekibi müdahale etti. Ara sokaklara kaçan grup, polise taşla karşılık verdi. Armutlu Mahallesi’nde bir kez daha toplanan grup, saldırmaya devam etti. Eylemciler, caddeye kurdukları barikatı ateşe vererek ortalığı savaş alanına çevirdi. Grubu dağıtmak için biber gazı kullanan emniyet güçleri barikatları yıktı.

Feci kaza: 2 ölü, 4 yaralı

Çorum ilinde olan zincirleme trafik kazasında 2 şa-hıs yaşamını kaybederken, 4 şa-hıs de yaralandı.

iskilip-Çorum ili karayolunda 3 ara-ba ile 1 traktörün karıştığı zincirleme trafik kazası can aldı. Kazada 2 şa-hıs yaşamını yitirdi, AKP iskilip ilçe Başkan Yardımcısı Mürsel Sözer’in de aralarında yer aldı ğı 4 şa-hıs de yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, kaza nedeni ile yol bir zaman trafiğe kapatıldı. Kazanın arkasından AKP teşkilatı görevlileri hastaneye gelerek yaralılar hakkında bilgi aldı. Vali Sabri Başköy de yaralılara geçmiş olsun ziyaretinde tespit edil-di.

(iHA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz