Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Günaydın Ve Apaka Da Tutuklama İstemi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:13:23
Günaydın Ve Apaka Da Tutuklama İstemi

İstanbul ilinde tutuklanmaları istemiyle mahkemeye gönderi-len 27 şa-hıs arasında, oyuncular Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz ve Gökçe Özyol ile şarkıcı Mehmet Erdem’in de yer aldı ğı belirtildigöz altında tutuldukları İstanbul ili Narkotik Suçlar ile ޞube Müdürlüğü ekiplerince saba h saatlerin de vakitlerinde ÇağLlayan’daki İstanbul ili Adalet Sarayı’na getirilen ve Terörle Mücadele Kanunu’nun (TMK) 10. […]

Gunaydin-Ve-Apaka-Da-Tutuklama-istemiİstanbul ilinde tutuklanmaları istemiyle mahkemeye gönderi-len 27 şa-hıs arasında, oyuncular Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz ve Gökçe Özyol ile şarkıcı Mehmet Erdem’in de yer aldı ğı belirtildi
göz altında tutuldukları İstanbul ili Narkotik Suçlar ile ޞube Müdürlüğü ekiplerince saba h saatlerin de vakitlerinde ÇağLlayan’daki İstanbul ili Adalet Sarayı’na getirilen ve Terörle Mücadele Kanunu’nun (TMK) 10. maddesiyle görevlendirilmiş İstanbul ili Cumhuriyet Başsavcıvekilliği’nce ifadeleri alınan 48 şüpheliden 27’si tutuklanma, 12’si de adli check tedbiri uygulanması talebiyle nöbetçi [r] hakimliğe sevk edilmişti.

Savcılık, oyuncular Kenan imirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Ersin Korkut ve Özge Özprinççi’nin de aralarında yer aldı ğı 9 kişiyi ise serbest bırakmıştı.

GünAydın ili ve Apak, tutuklama istemiyle gönderil-di

ޞüpheli avukatlarının verdiği, “oyuncular Engin GünAydın ili ve Sarp Apak’ın adli check tedbiri uygulanması talebiyle mahkemeye gönderil-diği” bilgisinin yanlış olduğu anlaşıldı. Savcılığın mahkemeye tutuklama istemiyle sevk ettiği 27 şa-hıs arasında, oyuncular Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz ve Gökçe Özyol ile şarkıcı Mehmet Erdem’in yer aldı ğı bildiril-di.

Mahkemenin adli check talebine dairkararı

Nöbetçi hakimlik, ilk olarak, adli check tedbirleri uygulanması talebiyle mahkemeye gönderi-len şüphelilere ait dosyaları inceledi. Hakimlik, aralarında oyuncular Murat Eken ve Duygu Yetiş’in de olduğu 8 şa-hıs hakkında, yurt dışına çıkış yasağı ve her hafta karakolda imza verme zorunluluğundan oluşan adli tedbirlerin uygulanmasına karar verdi. ޞüphelilerden Sinem Gültekin, ޞahin Irmak, Mustafa ޞinasi Yurtsever ve Koray Candemir hakkında ise hiçbir adli check tedbiri uygulanmadı.
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz