Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Grup Yorum Üyeleri Neden Gözaltına Alındı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Ocak 2013 - 22:51:53
Grup Yorum Üyeleri Neden Gözaltına Alındı

DHKP-C’ye yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan Grup Yorum üyeleri bırakıldı.DHKP-C’ye yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan ve Çağlayan’daki İstanbul ili Adalet Sarayı’na gönderil en aralarında avukat ve Grup Yorum üyelerinin de yer aldı ğı 41 şüpheli, TMK 10. madde ile yetkili cumhuriyet savcılarına ifade verdi.ifadesi alınanlardan 29’u, tutuklama istemiyle nöbetçi hakimliğe gönderil di. Grup Yorum üyeleri […]

Grup-Yorum-Uyeleri-Neden-Gozaltina-AlindiDHKP-C’ye yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan Grup Yorum üyeleri bırakıldı.
DHKP-C’ye yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan ve Çağlayan’daki İstanbul ili Adalet Sarayı’na gönderil en aralarında avukat ve Grup Yorum üyelerinin de yer aldı ğı 41 şüpheli, TMK 10. madde ile yetkili cumhuriyet savcılarına ifade verdi.ifadesi alınanlardan 29’u, tutuklama istemiyle nöbetçi hakimliğe gönderil di. Grup Yorum üyeleri [r] Selma Altın, inan Altın, Caner Bozkurt, ibrahim Gökçek ve Ali Aracı’nın da aralarında yer aldı ğı 12 kişi, savcılıktan serbest bırakıldı.Aralarında Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) Başkanı Selçuk Kozağaçlı’nın da yer aldı ğı 10 avukatın mahkemedeki sorgusu sürüyor.’GÖZALTINDA iޞKENCE GÖRDÜK’Serbest bırakılan şüphelilerden Necla Can, adliye çıkışında verdiği demeçte, yaşadıklarının bir komplo olduğunu ifade etti.”Bu komployu boşu çıkartacağız. Avukatlarımızı ve tutuklanan bütü n arkadaşlarımızı da serbest kalması için bütü n imkanlarımızı seferber edeceğiz” diyen Can, gözaltında işkence farkettiklerini ileri sürdü.Öte yandan gözaltına alınanların yakınları adliye önünde beklemeye sürüyor.ÇHD’DEN AÇIKLAMAGözaltına alınanların savcılık ifadelerinin tamamlanmasının arkasından ÇHD adına yapılan açıklamada, var olan durumun asla kabul edilmediği söylen di.Operasyonun Çağdaş Hukukçular Derneği’ne yönelik olduğu savunulan açıklamada, “Arkadaşlarımızı buradan almadan gitmeyeceğiz. Suçlamaları kabul etmiyoruz. bütü n suçlamalar müvekkillerin kişilikleriyle, siyasi görüşleriyle ilgilidir” denildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz