Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gözaltına Alınan Ünlülerden İtiraf İçiciyiz
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:36:43
Gözaltına Alınan Ünlülerden İtiraf İçiciyiz

İstanbul ili Narkotik polisekiplerininin geçtiğimiz günlerde tertiplediği uyuşturucu operasyonunda ikinci raunt. Operasyon kapsamında aranan, faka t yurtdışında oldukları için yakalanamayan oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar ingiltere dönüşü dün Atatürk Havalimanı’nda tutuklandı. Son şeklinde Karadayı televizyon dizisinde bir polisi canlandıran Rıza Kocaoğlu ile Ezel ve Karadayı gibi televizyon dizilerin yönetmeni Uluç Bayraktar, haklarındaki yakalama […]

Gozaltina-Alinan-Unlulerden-itiraf-iciciyiz

İstanbul ili Narkotik polisekiplerininin geçtiğimiz günlerde tertiplediği uyuşturucu operasyonunda ikinci raunt. Operasyon kapsamında aranan, faka t yurtdışında oldukları için yakalanamayan oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar ingiltere dönüşü dün Atatürk Havalimanı’nda tutuklandı.
Son şeklinde Karadayı televizyon dizisinde bir polisi canlandıran Rıza Kocaoğlu ile Ezel ve Karadayı gibi televizyon dizilerin yönetmeni Uluç Bayraktar, haklarındaki yakalama kararı uygulanarak Vatan Caddesi’ içerisinde bulunan Narkotik ޞube’ye götürüldü. Bugün adliyeye sevk edilmesi beklenen iki ünlünün ilk ifadelerinde “içiciyiz ama uyuşturucu satmadık, kimseye de uyuşturucu ve yer temin etmedik” diye konuş-tu.
BiR TEK TÜZÜNATAÇ KALDI
Bu araştırması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan, faka t şimdi-lik nezarete atılamayan tek isim oyuncu Berrak Tüzünataç.[r].
5 iLDE 48 Kiޞi nezarete atılMIޞTI
İstanbul ili Narkotik ޞube Müdürlüğü ekiplerinin 5 Ağustos’ta istanbul’la birlik-te 5 ilde eş zamanlı tertiplediği uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik operasyon da 48 şa-hıs nezarete atılmıştı. Aralarında Kenan imirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Günaydın, Sarp Apak, ilker Aksum, ޞahin Irmak, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut ve Engin Altan Düzyatan’ın da olduğu ünlüler ifadelerinin arkasından serbest bırakılmış, oldukça çok sayıda uyuşturucu satıcısı ve torbacı tutuklanmıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz