Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Göstericiler Polisten Kaçıp Camiye Sığındılar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 3 Haziran 2013 - 06:09:51
Göstericiler Polisten Kaçıp Camiye Sığındılar

Dolmabahçe’de poli s ekibi ekipleriin önünden kaçan eylemciler, Bezm-i Alem Valide Sultan Camisine girdi.Göstericiler, polisekiplerinin attığı gazın etkisini azaltmak için camiye süt, bez maske ve tıbbi malzeme stoku yaptı. Beyaz önlüklü olan ve kendilerini tıp öğrencisi diye tanıtan birtakım eylemciler, arkadaşlarına tıbbi müdahalede tespit edil-di. Cami önünde bekleyen ambulanslara yaralılar taşındı. Cami içine basını sokmayan […]

Gostericiler-Polisten-Kacip-Camiye-SigindilarDolmabahçe’de poli s ekibi ekipleriin önünden kaçan eylemciler, Bezm-i Alem Valide Sultan Camisine girdi.
Göstericiler, polisekiplerinin attığı gazın etkisini azaltmak için camiye süt, bez maske ve tıbbi malzeme stoku yaptı. Beyaz önlüklü olan ve kendilerini tıp öğrencisi diye tanıtan birtakım eylemciler, arkadaşlarına tıbbi müdahalede tespit edil-di. Cami önünde bekleyen ambulanslara yaralılar taşındı.

Cami içine basını sokmayan gösteri yapan kişiler [r] sadece yabancı basını alıp çekim yapmalarına izin verdi. Polisle anlaşan gösteri yapan kişiler, güvenlik güçlerinin izin vermesiyle camiyi yavaş yavaş boşalttı. Camiden çıkan ve tıp öğrencisi olduklarını anımsatan beyaz önlüklü kişiler, yüzlerini kapatarak dışarda bekleyen gruba katılarak Taksime doğru gitti.

Öte yandan gösteri yapan kişiler, Kabataş’tan Taksime çıkan Gümüşsuyu Caddesi üzerinde 4 yerde barikat kurarak poli s ekibi araçlarının Taksim’e girmesini engelledi. Kabataş’ta sahilden taksime çıkmak arzulayan bir grup, kendilerini poli s ekibi ekipleriin içerisinde buldu. Etrafı çevrilen grubu bir zaman alıkoyan poli s ekibi daha sonra serbest bıraktı.

ayrıca Taksim’deki bir grup otobüs duraklarının arkasında bir araba-yı ateşe verdi. içerisinde patlama sesleri duyulan ara-ba tamamen yandı. Taksim’e çıkan tüm yollar gösteri yapan kişiler tarafından kapatıldığı için hadi se yerine itfaiye gelemedi. gösteri yapan kişilerden biri yanan araba-yı n yanına yaklaşılmaması için uyarı yaptı ve fotoğraf çekenlere de seslenerek çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşmayın diye bağırarak uyardı. gösteri yapan kişiler Taksim meydanında bir oldukça çok aracı tahrip ederek kullanılamaz hale getirdi.

Polis ekipleri, Dolmabahçe’de müdahaleye son vererek, bir zaman dinlendikten sonra caddeye dökülen gaz bombası fişeklerinin kartonlarını toplayarak çöp torbalarına koydu. Daha sonra da inönü Stadyumu arkasında toplanıp Dolmabahçe meydanını terketti.

iş makineleri de Beşiktaş Takımı’tan Kabataş’a gelen caddedeki eylemcilerin kurdukları barikatları temizledi. 112 Acil Servis ambulansları tedbir amaçlı caddelerde dolaşmaya sürüyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz