Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Görüntülü Görüşme Yapmak İçin 7 Uygulama
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:55:55
Görüntülü Görüşme Yapmak İçin 7 Uygulama

Görüntülü görüşme yapmak için 7 uygulama…işte 7 popüler video muhabbet ve konferans uygulamaları…Teknoloji öyle hızlı gelişiyor ki ona yetişmek neredeyse mümkün değil gibi görünüyor.Dünyanın neresinde olur iseniz olun internet üzerinden video görüşmesi yapmak bundan sonra oldukça çok kolay. Hatta ücretsiz wi-fi bağlantınız varsa bu görüşmeyi bedavaya dahi getirebilirsiniz. işte en popüler video muhabbet ve konferans […]

Goruntulu-Gorusme-Yapmak-icin-7-UygulamaGörüntülü görüşme yapmak için 7 uygulama…
işte 7 popüler video muhabbet ve konferans uygulamaları…Teknoloji öyle hızlı gelişiyor ki ona yetişmek neredeyse mümkün değil gibi görünüyor.
Dünyanın neresinde olur iseniz olun internet üzerinden video görüşmesi yapmak bundan sonra oldukça çok kolay. Hatta ücretsiz wi-fi bağlantınız varsa bu görüşmeyi bedavaya dahi getirebilirsiniz.

işte en popüler video muhabbet ve konferans uygulamaları…

Google Hangouts

Hem Android, hem iOS cihazlarda çalışan Google Hangouts [r] ile 10 kişiye kadarvideo konferans yapabilirsiniz. Bu video konferansı Google+ ya daYouTube üzerinden canlı şeklinde olarak internet üzerinden paylaşmanız da mümkün. Böylece Google Hangouts’u sadece bir video muhabbet uygulaması şeklinde değil, bir video yayım platformu şeklinde da değerlendirebilirsiniz. Kullanmak için bir Google hesabına ihtiyaç duyacağınız uygulama ücretsiz. Chrome tarayıcısını indirerek Google Hangouts’u bütü n bilgisayarlarda da kullanabiliyorsunuz.

Skype

Birkaç se-ne ev-vel Microsoft tarafından satın alınan Skype, dünya üzerindeki en popüler video muhabbet uygulamalarından birisi. Eğer Premium hesap alır iseniz 10 kişiye kadar video konferans da yapabiliyorsunuz. Bunun yakınında Skype kredisi alarak da dünyanın her yerinden telefon konuşması yapabilirsiniz. Skype’ı cep telefonundan, PlayStation 3′e kadar oldukça çok deği-şik cihaz üzerinde kullanmanız mümkün.

Facetime

Facetime ile bütü n Apple kullanıcıları birbirleri ile video görüşmesi yapabiliyor.Birden fazla kişiyle video konferans yapmak ise maalesef mümkün değil.Uygulamayı ilk defa kullanmadan önce, cep telefonunuza gelecek olan aktivasyon kodunu bir seferlik girmeniz gerekli. Eğer Apple TV kullanıyor iseniz, yaptığınız görüşmeyi doğrudan TVninuza yansıtabilirsiniz. Bunun için cihazınızdaki AirPlay-Yansıtma özelliğini aktive etmeniz gerekli. Uygulama, son nesil iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarında yüklü geliyor. Mac kullanıcılarının ise uygulamayı ayrıyetten indirmesi gerek. Fiyatı 1.79 TL.

ooVoo

Aynı anda 12 kişiye kadar video konferans yapabileceğiniz ooVoo ücretsiz biruygulama. Artı olarak, video konferansa katılmak için uygulamayı indirmek de gerekmiyor; Facebook, Twitter ya dae-posta üzerinden paylaştığınız bir linke tıklayan herkes video konferansa katılabiliyor. Uygulamanın iOS, Android, Windows ve Mac için geliştirilmiş deği-şik versiyonları var.

Tango

Tango ile hem video konuşması yapabiliyor hem de mesajlaşabiliyorsunuz.Uygulamayı kullanabilmek için her iki tarafın da Tango’yu yüklemiş olması şart. Uygulamanın yakınlardaki Tango kullanıcılarını göstermek gibi ilginç bir özelliğinin olduğunu da not etmekte yarar var. Eğer mahremiyet kaygısı ile bu özelliği iptal etmek isterseniz, cihazınızın konum servisleri ayarından uygulama iznini kaldırmalısınız. Uygulama ücretsiz ama animasyon ve e-kart gibi birtakım fazladan özel olarakr için ödeme yapmalısınız.

Fring

Hem video konuşması yapabileceğiniz hem de mesajlaşabileceğiniz biruygulama. ayrıyetten dakikası 1 sentten başlayan fiyatlar ile dünya üzerindeki bütü n numaraları aramanız mümkün. özel olarak sık yurtdışı görüşmeleri yapanlar bu uygulamayı seçebilirler. Fring’le dört kişiye kadar video konferans yapabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmanız için telefonunuza SMS’le gelecek olan güvenlik kodunu girmeniz gerekli

Qik

iOS, Android ve BlackBerry cihazlar için geliştirilmiş olan bu uygulama ücretsiz. Qik ile hem ötek i kullanıcılar ile video konferans yapabiliyor, hem de söylediğiniz görüntüleri Facebook, Twitter, YouTube ya dae-posta üzerinden herkesle paylaşabiliyorsunuz. isterseniz bu videoları kişiye özel şeklinde da yayımlayabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz