Google Keep Uygulaması Artık Uyarı Verebiliyor
Gönderen: admin Tarih: 27 Ağu, 2013 At 10:39 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Google-Keep-Uygulamasi-Artik-Uyari-VerebiliyorGoogle Keep uygulaması artık uyarı verebiliyor…
Google’ın Gmail ve Calendar servisleri ile entegre olabilen Tasks uygulaması ne zamandır kullanımda ama basit yapısı ile fazla ala-ka görmüyOrdu ili ve esneklik sunmuyordu.
Alternatif şeklinde sunulan Taks türünden uygulamalar Android için Google Play ortamına eklenmişti. arkasından Google’dan Keep adı verilen not alma uygulamasının duyurusu geldi. Aradan geçen süreyle birlik-te Google Keep güncellenmeye ve gelişmeye sürüyor.Temelde Google Keep için web üzerinden https://drive.google.com/keep/ adresine gitmek gerekli çünkü Drive bulut depolama ile birlik-te çalışıyor.
Reklam Alanı
arkasından notlar alıp güncelleyebiliyoruz. Android cihaz malikleri Google Play ortamından Google Keep indirip ücretsiz kurabiliyor ve hareket halindeyken notlara bakabiliyor, ekleme ya da düzenleme yapabiliyor.Yeni güncellemeden sonra Android uyumlu uygulamaya uyarı desteği de eklendi. Google Now bilgi sisteminde olduğu gibi bundan sonra notlarınızla alaka-lı zamanlamalarda ya da konuma gelindiğinde uyarı almak mümkün. Notlar alırken konum ve tarih bilgisi girmek mutlaka kolay. bununnla birlikte bundan sonra Google Keep’e notlar ile alaka-lı görseller eklenebiliyor. Böylece Evernote gibi güçlü rakiplere karşı daha önemli bir yanıt vermiş oluyor. ޞimdilik iOS uyumlu Google Keep uygulaması bulunmuyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>