Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gökhan Özen Dizi Setlerine Dönüyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:07:00
Gökhan Özen Dizi Setlerine Dönüyor

Gökhan Özen dizi setlerine dönüyor…Ünlü sanatçı Gökhan Özen, önümüzdeki kış mevsiminde televizyon dizi setlerine geri döneceğini açıkladı…Kastamonu ili Valiliği tarafından organize edilen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kastamonu’ya Gelişleri, ޞapka ve giyisi inkılabı’nın 88. Yıldönümü kutlama programı çerçevesinde Kastamonu ili Belediyesi’nin tertiplediği 17. Türk Dünyası Günleri’nde sahne alan sanatçı Gökhan Özen, televizyon dizi setlerine geri […]

Gokhan-Ozen-Dizi-Setlerine-DonuyorGökhan Özen dizi setlerine dönüyor…
Ünlü sanatçı Gökhan Özen, önümüzdeki kış mevsiminde televizyon dizi setlerine geri döneceğini açıkladı…
Kastamonu ili Valiliği tarafından organize edilen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kastamonu’ya Gelişleri, ޞapka ve giyisi inkılabı’nın 88. Yıldönümü kutlama programı çerçevesinde Kastamonu ili Belediyesi’nin tertiplediği 17. Türk Dünyası Günleri’nde sahne alan sanatçı Gökhan Özen, televizyon dizi setlerine geri döneceğinin sinyalini verdi.

Konser öncesinde iHA [r] muhabirinin sorularını cevaplayan sevilen pop sanatçısı Gökhan Özen, Kastamonu ili Havalimanı’na geldiği kenti bütü n gün boyunca gezme imkanı bulduğunu belirterek, “Kastamonu’yu oldukça çok beğendim, öncelikle bunu söylemek istiyorum. Yemekleri ve havası oldukça çok güzel” diye konuş-tu.

Kastamonuluların oldukça çok sıcak kanlı insanlar olduğunu vurgulayan Özen, “Gerçekten oldukça çok cana yakınlar. oldukça çok teşekkür ediyorum Kastamonululara, bugün gezerken onlar ile kucaklaştık, bol bol resimler çektirdik. Kastamonu ilinde huzur bulduk, türbeleri gezdik, oldukça çok keyif aldım. ޞimdi ise sahneye çıkacağım” diye konuş-tu.

DiZi SETLERiNE DÖNÜŞž SiNYALi

2011 yılında ‘Kaya’ rolüyle başrolünü oynadığı star Masalı adlı televizyon dizinin arkasından tahmini 3 yıldır televizyon dizi setlerinden uzak kalan Gökhan Özen, bu zaman zarfından daha oldukça çok müziğe konsantre olduğunu ifade ederek, “ޞuan daha oldukça çok müziğe konsantre oldum. Belki bu dönem değil ama mutlaka olacaktır, doğru bir zamanda doğru bir tasarım olduğunda mutlaka olacaktır” diye konuş-tu. televizyon dizilere dönüş sinyali veren Anca k tarih konusunda çekimser davranın Özen, ser verip sır vermezken “Özellikle bu yaz müziğe oldukça çok daha fazla konsantre oldum. Belki kış mevsiminde bir televizyon dizi tasarımı olabilir” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz