Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gizem Karaca Seksi Görüntüleri
Gizem Karaca Seksi Görüntüleri

Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden Emir’in Yolu dizisiyle ilg i lı konuşan Gizem Karaca, rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile aralarında bir elektriklenme ve ilişki olup olmadığı sorusuna  yanıt verdi.   Emir’in Yolu’nda oynadığı için mutlu olduğunu söyleyen güzel oyuncu, aldığı eleştirilerin kendini üzmediğini söyled i.   ‘Benimle bir final çekilmesini isterdim’ diyen Gizem Karaca, ‘Ben […]

Gizem-Karaca-Seksi-Goruntuleri Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden Emir’in Yolu dizisiyle ilg i lı konuşan Gizem Karaca, rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile aralarında bir elektriklenme ve ilişki olup olmadığı sorusuna  yanıt verdi.
 
Emir’in Yolu’nda oynadığı için mutlu olduğunu söyleyen güzel oyuncu, aldığı eleştirilerin kendini üzmediğini söyled i.
 
‘Benimle bir final çekilmesini isterdim’ diyen Gizem Karaca, ‘Ben Adını Feriha Koydum dizisine girmedim, Emir’in Yolu’na girdim. izleyici Emir’in Yolu’nun yeni bir dizi olduğunu anlamadı’ diye konuş tu.
 ‘DiZi DEVAM ETSEYDi oldukça oldukça çok GÜZEL SÜRPRiZLER OLACAKTI’
 
Dizinin bitmesinin kendisini üzdüğünü söyleyen Karaca, ‘Biteceğini hissedemedik.[r]. Dizi devam etseydi oldukça oldukça çok güzel sürprizler vardı. Yeni karakterler girecekti. isimler belirlenmiş değildi ama mesela Koray karakterinin oldukça oldukça çok güzel bir kuzeni geliyOrdu ili ili ve ortalığı karıştıracaktı, Emir ile aramıza girecekti. Güzel bir gidişat olacaktı. ilerleyen zamanlarda benim hamilelik durumum olacaktı’ diye konuş tu.
 ‘ÇAĞATAY ULUSOY iLE ELEKTRiĞiMiZ TUTTU’
 
‘Gizem Karaca, Hazal Kaya’dan hemen Sonra diziye girseydi dizinin akıbeti farklı olurdu’ şeklindeki yorumlara katıldığını da söyleyen genç oyuncu, ‘Bu herkesin diye konuş tuği bir şey. Çağatay ile aramızdaki elektrik tuttu’ diye konuş tu.
 ‘ARAMIZDA iLiޞKi YOK, ARKADAޞIZ’
 
Güzel oyuncu, ‘Çağatay Ulusoy’la aranızda gerçekten bir elektriklenme oldu mu?’ sorusuna ise ‘Bizim aramızda oldukça oldukça çok güzel bir arkadaşlık oldu. Set 7/24 ve biz başrolüz orada. Her gün çalışıyoruz, her gün birlikt eiz ve rağmendaki partnerinle ister istemez iyi olmak zorundasın. Benim oldukça oldukça çok sıcakkanlı bir yapım vardır. Çağatay başak burcuydu, ben de başak burcuyum ve oldukça oldukça çok iyi kaynaştık. Biz sette oldukça oldukça çok eğleniyorduk. Bu yanlış anlaşılmış olabilir. Çağatay ile birbirimize el şakası da yapıyorduk. Bazı sahneleri gülmekten çekemiyorduk. Sadece Çağatay ile değil, ötek i oyuncularla da böyleydik. Çünkü oldukça oldukça çok eğlenceli bir ekiptik genel olarak. Tabi aramızda iyi bir arkadaşlık oldu ama bir ilişki olmadı’ yanıtını verdi.
 ‘ÖPÜŞžME SAHNELERiNDE ÇAĞATAY’DAN ETKiLENMEDiM’
 
Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy ile yaşadığı öpüşme sahnelerinde etkilenip etkilenmediği yönündeki soruya da, ‘Bu işi yapıyorsan hayatında hep böyle sahneler olacak. Hepsinden etkilenirsen yandın yani. Ben etkilenmiyorum. Aramızda kardeşlik, arkadaşlık durumu olduğu için öyle bir etkilenme olmadı. Hatta tam zıttı o yüzden bu kadar rahattık, bir art niyet yoktu’ karşılığını verdi.
 ‘BABAM BENi TAKiP ETMEK iÇiN arabay ı ME ÇiP TAKTIRDI’
 
Oyunculuğa ilk başladığında ailesinin oldukça oldukça çok zorlandığını söyleyen Karaca, ‘Sürekli neredesin, ne yapıyorsun?’ diye arıyorlardı, rapor veriyordum. Artık yavaş yavaş bitmeye başladı. işimin bu olduğunu anladılar. Babamın aklı bende o kadar oldukça oldukça çok kalıyOrdu ili ili ki; arabay ı me benim takip etmek için çip taktırdı. Bu durumdan yakalanarak haberdar oldum’ ifadelerini kullandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • gizem karaca sevişme sahneleri
  • gizem karaca sevişme
  • Gizem karaca seksi
  • gizem karaca sevişme sahnesi
  • gizem karaca sevişme video
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz