Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gezide Canlı Yayın Mısırda Fok Mu?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:42:12
Gezide Canlı Yayın Mısırda Fok Mu?

Gezi’den sekiz saat canlı şeklinde yayım yapan CNN, iş Mısır’daki katliama gelince fok belgeseline mi abandı?Ahmet Hakan, Mısır’da yaşanan katliamda Batı’nın sessiz kalışını eleştiren Başbakan Erdoğan’ın sözlerine hak ve destek verdiği yazısında Başbakan’ın sebe p tıpkı Batılılar gibi katliama sessiz kalan Müslüman ülkeleri eleştirmediğini araştırmadı. Hakan bir yandan da Erdoğan’ın Batı Medyasını suçlayarak belirt tiği […]

Gezide-Canli-Yayin-Misirda-Fok-MuGezi’den sekiz saat canlı şeklinde yayım yapan CNN, iş Mısır’daki katliama gelince fok belgeseline mi abandı?
Ahmet Hakan, Mısır’da yaşanan katliamda Batı’nın sessiz kalışını eleştiren Başbakan Erdoğan’ın sözlerine hak ve destek verdiği yazısında Başbakan’ın sebe p tıpkı Batılılar gibi katliama sessiz kalan Müslüman ülkeleri eleştirmediğini araştırmadı. Hakan bir yandan da Erdoğan’ın Batı Medyasını suçlayarak belirt tiği “Fok Belgeseli yayımladılar” sözlerine yanıt verdi. [r]

“Öyle olmadı, şöyle oldu” diyen Ahmet Hakan, diye sOrdu ili ve şöyle devam etti: “Taksim’deki nümayişe geniş yer ayıran BBC, iş Adeviye olay ilerına gelince sus pus mu oldu?

istanbul’u ve Türkiye’yi diline dolayan Batı basını, Mısır’da olup bitenlere kulaklarını mı tıkadı?

Lütfen duyanlar duymayanlara aktarsın:

Böyle olmadı.*ޞöyle oldu:CNN, vakit-ler süren canlı şeklinde yayımlar ile Kahire’de olup bitenleri seyircisine aktardı. Muhabirler Mısır askerlerinin canlı şeklinde yayımda yaptığı bütü n engelleme çabalarına rağmen gelişmeleri aktarmak için kelle koltukta mücadele verdiler.

BBC, yaptığı yayımlar ile Adeviye Meydanı’ndaki müdahaleyi an be an seyircilerine sundu… Yorumlar yapıldı, canlı şeklinde yayımlar yapıldı, vahşet bütü n boyutları ile ekrana yansıdı.

Batı basınında Mısır olay ilerı sonucu yazılmamış haber, yapılmamış yorum kalmadı.

Yani?

“Gezi’ye gelince saatlerce canlı şeklinde yayım, Mısır’a gelince fok belgeseli” gibi bir durum söz konusu değil.*Batı medyasını hiç sevmem.

Ama sevgisizliğim hakikate sadakatime engel olamaz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz