Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gaziantep Uyuşturucu Yardımlaşma Derneği
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Ocak 2013 - 19:51:23
Gaziantep Uyuşturucu Yardımlaşma Derneği

Gaziantep’te bir yardımlaşma ve dayanışma derneğine tertiplenen uyuşturucu operasyonunda satışa hazır 238 paket esrar elde edildi.Gaziantep ili Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şube ekipleri, Çıksorut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde uyuşturucu satışı yapıldığı bilgisine ulaşarak teknik ve fiziki takibe başladı. Yapılan takibin arkasından derneğe operasyon düzenlendi. Narkotik dedektör köpeği Zorro’nun da katıldığı operasyonda, […]

Gaziantep-Uyusturucu-Yardimlasma-DernegiGaziantep’te bir yardımlaşma ve dayanışma derneğine tertiplenen uyuşturucu operasyonunda satışa hazır 238 paket esrar elde edildi.
Gaziantep ili Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şube ekipleri, Çıksorut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde uyuşturucu satışı yapıldığı bilgisine ulaşarak teknik ve fiziki takibe başladı. Yapılan takibin arkasından derneğe operasyon düzenlendi. Narkotik dedektör köpeği Zorro’nun da katıldığı operasyonda, gizli bölmelerde 238 paket satışa hazır esrar elde edildi. Operasyonda, Dernek Başkanı H.B.[r].Y, S.K ve dernek çalışanı ޞ.M.A tutuklandı. ޞüphelilerin derneğin çevresine yerleştirilen güvenlik kameraları ile izleme yaptıkları, polisekiplerinin fark edilmesi durumunda uyuşturucuyu sakladıkları saptan dı.Öte yandan şehir merkezinde yapılan asayiş uygulamalarında ise 19 kilo 200 gram esrar ile 77 adet Captagon hap ele geçirilirken, A.Ö., i.H.A., F.Y., i.H.D. ile S.A. tutuklandı. Bu arada şehir merkezinde yapılan uygulamada üzerinde captagon hap ile yakalanan Fatih Y.’nin hırsızlık, adam öldürmeye teşebbüs, dolandırıcılık, sahte para, tarihi eser kaçakçılığı, uyuşturucu, güveni kötü kullanmak, yağma gibi bir oldukça çok suçtan kAydın ilinin yer aldı ğı söylen di. ޞüpheli 9 kişi, yapılan işlemlerin arkasından adliyeye gönderil di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz