Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Games For Windows – Live Kapatılıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:17:12
Games For Windows – Live Kapatılıyor

Games for Windows – Live kapatılıyor…Microsoft’un Windows 8 ile Windows RT sürümlerini sunmasından sonra mobil arenada Windows Phone 8 ile atağa geçtiğini ve son şeklinde Windows 8.1 güncellemesini hazırladığını gördük.Aynı zamanda yıl sonunda satışa sunulabilir olan Xbox One oyun konsolu ile alaka-lı hazırlıklar var. Dikkat edilirse Microsoft’un oyun çabaları büyük oranda Xbox sonucu odaklandı. Bir […]

Games-For-Windows--Live-KapatiliyorGames for Windows – Live kapatılıyor…
Microsoft’un Windows 8 ile Windows RT sürümlerini sunmasından sonra mobil arenada Windows Phone 8 ile atağa geçtiğini ve son şeklinde Windows 8.1 güncellemesini hazırladığını gördük.
Aynı zamanda yıl sonunda satışa sunulabilir olan Xbox One oyun konsolu ile alaka-lı hazırlıklar var. Dikkat edilirse Microsoft’un oyun çabaları büyük oranda Xbox sonucu odaklandı. Bir zamanlar oldukça çok daha popüler olan Games for Windows – Live oluşumu gözden düştü. PC kullanıcıları bundan sonra Microsoft’un sevilen [r] oyunlarını bu platformda bulamıyor.Microsoft’tan gelen duyuruya bakılırsa Games For Windows – Live’a özel online satış mağazası ala-ka görmüyor ve kapatılması şaşırtıcı olmuyor. Daha da ilginci bundan sonra kapalı olan hale gelen bu online marketten sonra Games for Windows – Live oluşumu tamamen ortadan kalkıyor. Resmi izaha göre 1 Temmuz 2014 tarihi itibarı ile servis tamamen kapatılacak. 2007’de başlayan servisle bu onaya malik olan oyunları Live ortamında sürdürmek, Windows Phone içeren cihazlar ve Zune ile kapsamlı deneyim elde etmek mümkündü. Örneğin çoklu platform destekli Shadowrun oyununu Windows ve Xbox 360 kullanıcıları birlik-te oynayabiliyordu.Microsoft’un PC oyun dünyasına özel geliştirdiği servis doğru şekilde ilerletilemedi ve gözden düştü. Age of Empires Online gibi birtakım Microsoft oyunları başka ortamlardan indirilebiliyor ama çalışabilmesi için Games for Windows – LIVE bağlantısı gerekli. GFWL’nin maksa-dı PC oyun geliştiricilerine online çoklu oyuncu ve lider listesi desteği, Xbox 360 oyunları gibi başarı puanları katmaktı. Çıkan hatalar, teknik destek eksikliği, online mod için ödeme yeniliği ve sonradan kaldırılan bu gereksinim gibi sebeplerden ötürü gözden düştü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz