Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Galatasarayda Flaş Ayrılık
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:31:52
Galatasarayda Flaş Ayrılık

Galatasaray Kulübü’nde, sözleşmesi gereği Devler Ligi’nde Alınan gelirden alacağı primin verilmesinde ısrar eden kulüp direktörü Sinan Kalpakçıoğlu ile yollar ayrıldı.Sarı-kırmızılı kulübün, başkan Ünal Aysal önderliğinde startını verdiği kurumsallaşma sürecindeki en gözde isimlerden biri olan Sinan Kalpakçıoğlu ile yollar ayrıldı. Kulüp direktörü şeklinde başkan Ünal Aysal tarafından göreve geldikten sonra G.Saray’da yenide n dan mesai harcayan […]

Galatasarayda-Flas-AyrilikGalatasaray Kulübü’nde, sözleşmesi gereği Devler Ligi’nde Alınan gelirden alacağı primin verilmesinde ısrar eden kulüp direktörü Sinan Kalpakçıoğlu ile yollar ayrıldı.
Sarı-kırmızılı kulübün, başkan Ünal Aysal önderliğinde startını verdiği kurumsallaşma sürecindeki en gözde isimlerden biri olan Sinan Kalpakçıoğlu ile yollar ayrıldı.

Kulüp direktörü şeklinde başkan Ünal Aysal tarafından göreve geldikten sonra G.Saray’da yenide n dan mesai harcayan Sinan Kalpakçıoğlu’nun ayrılığı ise bir hayli ilginç.

Hazırlanan [r] iş sözleşmesine göre Kulüp direktörü olan Sinan Kalpakçıoğlu’nun, futbol takımının şampiyonlar ligi’nde elde edeceği gelir ve hasılattan yüzde 1 prim alma hakkına malik olduğu görül-dü.

SÖZLEޞME KRiZ YARATTI

Geçen sezonda Galatasaray Takımı, ޞampiyonlar Ligi’nde çok büyük başarıya imza atınca Kalpakçıoğlu da hatırı sayılır bir prime hak kazandı. Kalpakçıoğlu’nun ilginç sözleşmesi Galatasaray Takımı camiasında kulaktan kulağa konuşulunca kRize ili sebe p oldu. Çünkü futbol takımının başarısı ile Kalpakçıoğlu tam 320 bin Euro’luk prime hak kazanmıştı.

Teknik heyet, oyuncu ve Florya’da yoğun mesai harcayan adların dahi bu kadar prim alamayıp Kalpakçıoğlu’nun hak kazandığı 320 bin Euro”luk alacağında ısrarcı olması sonrasında başkan Aysal, Kalpakçıoğlu ile yolları ayırdı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz