Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Galatasaray UEFAdan Ceza Alacak Mı?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 1 Mart 2014 - 23:37:43
Galatasaray UEFAdan Ceza Alacak Mı?

UEFA’nın finansal yeterlilik kriterleri için bilançosu İtalyanlar tarafından incelenen G.Saray, eksi 45 milyon Euro’yu aşmadığı için yaptırım görmeyecek. UEFA’nın Finansal Fair- Play (FFP) kuralları çerçevesinde ilk yaptırımlarını uygulayacağı sezona yaklaşılırken, Avrupa’nın dev kulüpleri mercek altına alındı. İtalya’nın prestijli spor sitelerinden Medisaset’in uzman Paul Cobblers’la birlik-te yaptığı değerlendirmeye göre, uzun seneler-dir borçları ile boğuşan Galatasaray Takımı, […]

Galatasaray-UEFAdan-Ceza-Alacak-Mi UEFA’nın finansal yeterlilik kriterleri için bilançosu İtalyanlar tarafından incelenen G.Saray, eksi 45 milyon Euro’yu aşmadığı için yaptırım görmeyecek.
UEFA’nın Finansal Fair- Play (FFP) kuralları çerçevesinde ilk yaptırımlarını uygulayacağı sezona yaklaşılırken, Avrupa’nın dev kulüpleri mercek altına alındı. İtalya’nın prestijli spor sitelerinden Medisaset’in uzman Paul Cobblers’la birlik-te yaptığı değerlendirmeye göre, uzun seneler-dir borçları ile boğuşan Galatasaray Takımı, eksiklerine rağmen UEFA’dan yaptırım görmeyecek takımlar arasında. 2013 yılı/14 [r] sezonu bütçesinden 38 milyon Euro açık veren Galatasaray Takımı, izin verilen 45 milyon Euro limitin altında kaldığı için yaptırım görmeyecek.Aslan gibi eksiği bulunmasına rağmen yaptırıma uğramayabilir kulüpler arasında 35 milyon Euro zararı olan Chelsea de yer alıyor. Değerlendirmede 53 milyon Euro ekside olan Roma uyarı alabilir kulüpler arasında gösterilirken, Endonezyalı iş adamı Erick Thohir’e satılan faka t 67 milyon Euro zarar eden Inter’in ilk etapta uyarılacağı, sonraki dönemlerde ise UEFA gelirlerine bloke konabileceği gelen haberler arasında.76 KULÜBE araştırmaDurumu en çetrefilli kulüp ise PSG. Deloitte Para Ligi’nde sponsorluk gelirleri en yüksek kulüp olan Paris ekibi, buna rağmen gelirlerinin malikleri ile doğrudan ya dadolaylı bağlantılı olması sebebi ile sıkın-tı yaşıyor. 272 milyon Euro’luk bu gelir hesaba katılmadığında PSG, kriterleri sağlamıyor. Fransız ekibinin Avrupa kupalarından men dahi edilebileceği konuşuluyor. Benzer bir durumda olsa da Manchester City’nin mali tablosu PSG’ye göre daha iyi… City’nin gelir blokesi ve el konması gibi yaptırımlar ile men cezasından kurtulması öngörülüyor. BBC de dün UEFA’nın FFP kuralları çerçevesinde 76 kulübü incelemeye aldığını, ekonomik kriterlere uymayan takımların adlarının nisan ayının sonuna doğru açıklanacağını duyurdu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz