Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

G.Saray Milli Futbolcuyu İstedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:48:42
G.Saray Milli Futbolcuyu İstedi

Galatasaray, Fenerbahçe Takımı’nin milli sol bekine menajerler aracılığı ile teklifte tespit edil-di.Galatasaray, tahmini bir ay önce, Fenerbahçe Takımı’nin milli sol bekine menajerler aracılığı ile teklifte bulundu, Hasan Ali bu teklife teşekkür etmekle yetindi.Sabah’ın haberine göre,Transfer döneminde bombalar art arda patlarken, sezonun en ehemmiyetli kapışmasının 1 ay ev-vel yaşandığı görül-dü. Yabancı sınırlaması nedeni ile sol bek […]

GSaray-Milli-Futbolcuyu-istediGalatasaray, Fenerbahçe Takımı’nin milli sol bekine menajerler aracılığı ile teklifte tespit edil-di.
Galatasaray, tahmini bir ay önce, Fenerbahçe Takımı’nin milli sol bekine menajerler aracılığı ile teklifte bulundu, Hasan Ali bu teklife teşekkür etmekle yetindi.Sabah’ın haberine göre,Transfer döneminde bombalar art arda patlarken, sezonun en ehemmiyetli kapışmasının 1 ay ev-vel yaşandığı görül-dü. Yabancı sınırlaması nedeni ile sol bek transferi yapamayan [r] G.Saray, ezeli rakibi F.Bahçe’nin milli sol beki Hasan Ali Kaldırım’ı almak için harekeke geçti. F.Bahçe’nin Kadlec transferinin ardından, Hasan Ali’ye menajerleri aracılığı ile haber yollayan sarı-kırmızılılar, kapılarının açık olduğunu net bir şekilde iletti. Hasan Ali, F.Bahçe’de 1.1 milyon Euro ile en az ücret alan isimlerden olsa da teklifi “Burada mutluyum” diyerek reddetti.KAYSERi’DEYKEN DE iSTEMEMiޞTiHasan Ali’nin Kayserispor Takımı’da oynadığı dönemde de Galatasaray Takımı’ın teklife sıcak bakmadığı söylen di. Fenerbahçe Takımı’ye geçen sezon geçen Hasan Ali’ye aynı dönemde Galatasaray Takımı da talip olmuştu. faka t “Sen bu takımda işleyen bir çarkın parçası olacaksın. birtakım bazı oynar, birtakım bazı yedek kalırsın. Sana garanti veremeyiz” denmesine rağmen F.Bahçe’yi seçmişti.FENERBAHÇE ÜCRETiNE ZAM YAPACAKHasan Ali, Kayserispor Takımı kulübüne “Galatasaray ile görüşmenize gerek yok, sadece Fenerbahçe Takımı ile görüşün” diyerek Fenerbahçe Takımı formasını giymişti. ayrıca Süper Kupa finalinde Galatasaray Takımı’a karşı 120 dakika mücadele eden ve takımın en iyileri arısında yer alan Hasan Ali’nin ücretine iyileştirme yapılacağı bildiril-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz