Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Futbol Takımı Değil Organize Suç Örgütü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:04:09
Futbol Takımı Değil Organize Suç Örgütü

Adana ili polisekiplerininden, ‘organize suç örgütü’ne yönelik şeklinde Adana ili ve İstanbul’da eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Aralarında ‘çete lideri’nin de yer aldı ğı 11 şa-hıs tutuklandı. Adana ili polisekiplerininin, ‘organize suç örgütü’ne yönelik, Adana ili ve İstanbul’da özel harekat ve helikopter destekli 300 polisle gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonlarda aralarında ‘örgüt lideri’nin de yer aldı ğı […]

Futbol-Takimi-Degil-Organize-Suc-Orgutu Adana ili polisekiplerininden, ‘organize suç örgütü’ne yönelik şeklinde Adana ili ve İstanbul’da eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Aralarında ‘çete lideri’nin de yer aldı ğı 11 şa-hıs tutuklandı.
Adana ili polisekiplerininin, ‘organize suç örgütü’ne yönelik, Adana ili ve İstanbul’da özel harekat ve helikopter destekli 300 polisle gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonlarda aralarında ‘örgüt lideri’nin de yer aldı ğı 11 şa-hıs yakalandı. Silahlı çatışmaya girip, toplum üzerinde korku ve panik yarattığı belirtilen çete üyelerinin, yağma, [r] darp ve tehdit olay ilerına da karıştığı belirlen-di.KISKIVRAK YAKALANDILARAdana ili Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar ile Mücadele Şube Müdürlüğü’nce, 14 Ağustos 2013 yılı tarihi itibarı ile başta Adana ili olmak üzere İstanbul’da eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirildi. A.K. liderliğindeki organize suç örgütünü takibe alan polis, 2012-2013 yılı yıllarında silahlı çatışmaya girerek toplum üzerinde korku ve panik yaratıp yağmada bulunan, darp, kesici aletle yaralama, mala zarar vermek ve tehdit gibi olay ilera karışarak, dolandırıcılık ile birlik-te evrakta sahtecilik gibi toplam 15 ayrı suça karışan, 11 çete üyesini yakaladı. 300 POLİSLİ OPERASYONÖzel hareket ve helikopter destekli 300 polisekiplerinin katıldığı operasyonlarda 4 tabanca, 6 av tüfeği, 37 fişek, 122 av fişeği, 5 şarjör ile birlik-te bıçak, gaz spreyinin yakınında 300 adet 20’şer kilodan toplam 26 ton yağ ele geçirildiği öğrenil-di. Adana ili Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinasyonunda yürütülen operasyonlar kapsamında; ‘çete lideri’ olduğu öne sürülen A.K. ile birlik-te gözaltına alınan Ö.A, O.Y, S.A, O.A, B.A, U.Ö, Ç.Ö, A.B, İ.T ve N.Ö., polis merkezindeki araştırmarının ardından, ‘çıkar amaçlı suç örgütü kurmak’ suçlaması ile adliyeye gönderil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz