Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Flaş Flaş..Tarihi Bir Adım Daha Mak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Mayıs 2013 - 18:07:24
Flaş Flaş..Tarihi Bir Adım Daha Mak

YABAN HABER MERKEZi, Merkez Av Komisyonu Toplantısını analiz etti. YABAN’ın analizini okumak için TIKLAYINIZ. Değerli YABAN Dostları; Ülkemizde yıllarca avcılık ve yaban yaşamı camiamız sesini duyuramıyor, yaban yaşamına ne kadar büyük katkı yapabileceğini gösteremiyordu. Son yıllarda camiamız oldukça çok çok büyük devrim yaşadı. Avcılarımız muazzam derecede bilinçlendi. Avcılık sivil toplum örgütümüz olan kulüp, dernek, federasyonlarımız […]

Flas-FlasTarihi-Bir-Adim-Daha-MakYABAN HABER MERKEZi, Merkez Av Komisyonu Toplantısını analiz etti. YABAN’ın analizini okumak için TIKLAYINIZ.
Değerli YABAN Dostları;

Ülkemizde yıllarca avcılık ve yaban yaşamı camiamız sesini duyuramıyor, yaban yaşamına ne kadar büyük katkı yapabileceğini gösteremiyordu.

Son yıllarda camiamız oldukça çok çok büyük devrim yaşadı.

Avcılarımız muazzam derecede bilinçlendi.

Avcılık sivil toplum örgütümüz olan kulüp, dernek, federasyonlarımız [r] ve konfederasyonumuz yaptığı çalışmalarla, uluslararası takdir topladılar.

Uluslararası Av ve Yaban yaşamı Koruma Koruma Konseyi CIC Onursal Başkanı Dieter Schramm, Kınalı Keklik Kampanyamız esnasında canlı şeklinde yayımda bu takdirini herkesin önünde ifade etti. Çalışmalarımız uluslararası literatüre geçti. Ülkemizin tarihi itibarıylaki en büyük yaban yaşamı destek kampanyasını hep birlik-te çok büyük başarı ile yaptık.

Özellikle son 1 yıl, camiamızın biraraya gelerek yaban yaşamına nasıl malik çıktığını gösteren oldukça çok başarılı bir se-ne oldu.

Bu çalışmalarımız, Orman ve Su işleri Bakanımız Prof. Veysel Eroğlu tarafından canlı şeklinde yayımlarda, Orman ve Su işleri Bakanlığı Müsteşarımız Prof. Lütfi Akça tarafından MAK Toplantısında, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Ahmet Özyanık tarafından oldukça çok sayıda izah ile, bakanlık personelimiz ve Bölge ve il Müdürlükleri tarafından da fark-lı vesileler ile takdir edildi.

Bakanlık, camiamız ve YABAN Dostları şeklinde birlik-te yaptığımız çalışmalar yaban yaşamı konusunda ne kadar duyarlı ve sorumlu olduğumuzu ortaya koydu.

Tüm bu güzel gelişmeler sonucunda yapılan Merkez Av Komisyonu toplantısı da önceki yıllardan tamamen deği-şik bir havada yapıldı.

Toplantı sonuçlarını haberlerimizde okuyabilirsiniz.

Bu toplantı camiamıza olan güveni gösteriyor.

Bakanlık, toplantıdaki tavrı ile camiamızla işbirliği yapma ve yaban yaşamına birlik-te malik çıkma iradesini net biçimde ortaya koymuş bulunuyor.

Bu toplantı için emeği geçen Sayın Müşteşarımız, Sayın Genel Müdürümüz, Genel Müdürlüğümüzün kıymetli merkez mensupları ve taşra teşkilatları ile camiamızı toplantı içerisinde ve dışında oldukça çok iyi temsil eden kıymetli temsilcilerimizi tebrik ediyoruz.

Bu gelişme camiamız ve Türkiye’nin yaban yaşamı için ehemmiyetli bir milattır.

Hep birlik-te elde ettiğimiz bu güzel zemini korumalı ve çalışmalarımızı daha çok büyük özveri ve titizlikle yapmalıyız.

Türkiye’nin yaban yaşamından 1. derecede sorumlu olduğumuzu unutmamalıyız.

Tüm sivil toplum kuruluşlarımız, yaptıkları çalışmaların ligini yükseltmeye devam etmeli ve camiamızın kalitesini artırma çabasını daha çok büyük şevkle yürütmelidir.

YABAN HABER MERKEZi şeklinde siz değerli camiamızın bu ilerleyişinden büyük gurur duyduğumuzu ifade etmek isteriz.

Saygılarımızla

YABAN HABER MERKEZi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz