Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fişleme Türkiyede Mümkün Değil
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:22:12
Fişleme Türkiyede Mümkün Değil

Cumhurbaşkanı Gül, CHP milletvekillerinin fişlendiği iddiaları ile alaka-lı olarak, “Bana istihbarat raporları geliyor. Böyle bir şeyin işaretini almadım. Böyle bir şeyin Türkiye’de olması mümkün değil” diye konuş-tu.BAKÜ – Azerbaycan’da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, gazetecilere açıklamalarda tespit edil-di. Cumhurbaşkanı Gül’ün izahatlarını, NTV Ankara ili Haber Müdürü Uğur ޞevkat aktardı. Mısır’daki olay ilerda ölü sayısının 600’ü […]

Fisleme-Turkiyede-Mumkun-DegilCumhurbaşkanı Gül, CHP milletvekillerinin fişlendiği iddiaları ile alaka-lı olarak, “Bana istihbarat raporları geliyor. Böyle bir şeyin işaretini almadım. Böyle bir şeyin Türkiye’de olması mümkün değil” diye konuş-tu.
BAKÜ – Azerbaycan’da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, gazetecilere açıklamalarda tespit edil-di.

Cumhurbaşkanı Gül’ün izahatlarını, NTV Ankara ili Haber Müdürü Uğur ޞevkat aktardı.

Mısır’daki olay ilerda ölü sayısının 600’ü geçtiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Gül, “Bu faka t savaşlarda olur. Bu hiçbir şekilde kabul edilemez. [r] Halka karşı orduyu kullanmak kabul edilemeyecek bir şey. Mısır’ın bu kaostan çıkarılması lazım. Mısır, bilincini ve şuurunu kaybetmiş bir halde. Ülkeyi bu durumdan çıkarmak için uluslararası toplum uğra ş göstermeli” diye konuş-tu.

iSLAM DÜNYASI iÇiN UTANÇ’

Mısır’daki duruma sevinen ülkelerin de olduğunu anımsatan Gül, “Mısır’da yaşananların tama mı islam ve Arap dünyası adına utanç. Dostları bunun acısını duyuyor, her ölen Mısırlının acısını duyuyorum açıkçası. Herhalde bu ülkelerin dostları olmayanlar da var, kurşun atmadan bu büyük güçlerin tükenmesine seviniyorlardır” diye konuş-tu.

Mısır tarafından yapılan “Türkiye içişlerimize karışıyor” eleştirisini “Türkiye’nin uyarılarını iç meseleleri kurcalama değil bir dostun duyduğu üzüntü, yaşadığı şok ve onların dikkatini çekip, onlara yardımcı olma şeklinde görmek gerekir. Biz onlara yardımcı olmak istiyoruz” sözleri ile yorumladı.

Abdullah Gül, CHP’de birtakım milletvekillerinin fişlendiği iddialarının hatırlatılması sonucu “Bana bir sürü istihbarat raporu geliyor. Bu yönde hiçbir şey görmedim, hiçbir işaret almadım. Siyasi partiler ile alaka-lı bu tip şeylerin olacağını hiç tahmin etmiyorum. Böyle bir şeyin Türkiye’de olması mümkün değil” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz