Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fethullah Gülen Nasıl Geçiniyor
Fethullah Gülen Nasıl Geçiniyor

CNN Türkte yayınlanan Medya Mahallesinde Ayşenur Arslan, programın bir bölümünde Fethullah Gülen, Pensilvanyada emekli maaşıyla nasıl yaşıyor diye soruyor muyuz demişti. Bugün o sözlere Fethullah Gülenden avukatı aracılığıyla yanıt geldi. Fethullah Gülen Nasıl Geçiniyor İşte o açıklama : HANGİ EMEKLİ MAAŞIYLA PENSİLVANYA’DA YAŞIYOR SORUSUNA CEVAP Bir televizyon kanalında Ayşenur Arslan tarafından ‘Fetullah Gülen beyefendi hangi […]

Fethullah-Gulen-Nasil-GeciniyorCNN Türkte yayınlanan Medya Mahallesinde Ayşenur Arslan, programın bir bölümünde Fethullah Gülen, Pensilvanyada emekli maaşıyla nasıl yaşıyor diye soruyor muyuz demişti. Bugün o sözlere Fethullah Gülenden avukatı aracılığıyla yanıt geldi.
Fethullah Gülen Nasıl Geçiniyor

İşte o açıklama : HANGİ EMEKLİ MAAŞIYLA PENSİLVANYA’DA YAŞIYOR SORUSUNA CEVAP Bir televizyon kanalında Ayşenur Arslan tarafından ‘Fetullah Gülen beyefendi hangi emekli maaşıyla Pensilvanya da yaşıyor’ sorusu üzerine yapılan haberlerle ilg i lı olarak açıklama yapmak zarureti hasıl olmuştur.
MÜTEVAZI BİR ODADA HAYATINI SÜRDÜRÜYOR
Müvekkilimin hayatının her karesi, yazdıkları, diye konuş tukleri ve hakkında yazılanlarla görmek isteyenler açısından toplumun gözleri önünde yaşanmaktadır. Görmek isteyen gözlerin sadece samimi olarak bakması yeterlidir. Müvekkilim hayatının bir döneminde derme çatma bir barınakta, ötek i bir döneminde cami penceresinde, bir döneminde ise tahta bir kulübede yaşamıştır. Bugün ise mütevazi bir odada hayatını sürdürmektedir.[r].
ŞEKER HASTASI

Şeker hastası olan, ağır şeyler yiyemeyen, yemek ihtiyacını oldukça çok defa yoğurt ve çorbayla karşılayan bir insanın geçimini sağlaması için ne kadar paraya ihtiyacı vardır. Müvekkilim 60’nin üzerinde kitap yazmış ve yazdığı kitaplarda oldukça çok satanlar sıralamasında ilk sıralarda yer almıştır. Müvekkilime yazdığı kitaplar nedeniyle telif ücreti ödemesi yapılmaktadır. İkameti için gereken para telif ücretinden karşılanmakta olup, hayatı boyunca kimseden karşılıksız bir şey almamıştır. Telif ücretinin kalan kısmıda müvekkilimin milletimize her fırsatta tavsiye ettiği eğitim hizmetlerine ve muhtaç kimseler için yapılan yardım kampanyalarına aktarılmaktadır. 60’IN ÜZERİNDE KİTABI VAR Hiçbir eser ortaya koyamamış insanların nasıl geçindikleri değerlendirme konusu yapılmazken, 60’ın üzerinde kitap yazan, 10’larca sohbet kasetleri bulunan müvekkilimin nasıl geçindiğinin tartışma konusu yapılması masum bir soru sorma olarak değerlendirilemeyecek bir davranıştır. HALKIMIZIN TAKDİRİ İnsaf sahibi herkes tarafından müvekkilimin lüks bir hayat içerisinde olmadığı söylenebilecekken, haksız ve mesnetsiz iddialar ortaya atarak insanların zihninde şüpheler uyarmak suretiyle müvekkilimi karalamaya çalışmak iz’an, insaf ve hakkaniyet sahibi şahısları n yapacağı bir davranış değildir. Bu tür iddiaları ortaya atanların maksatlarını insaf sahibi halkımız en iyi şekilde takdir edecektir.
Saygılarımla Fetullah Gülen Vekili Av. Nurullah Albayrak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz