Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fenerbahçe Tribününde De Otururum
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:19:05
Fenerbahçe Tribününde De Otururum

Fenerbahçe tribününde de otururum…Trabzonspor Başkanı ibrahim Hacıosmanoğlu, açıklamalarda tespit edil-di..Trabzonspor Başkanı ibrahim Hacıosmanğlu, Kanaltürk’te yayımlanan Top Bizde programının canlı şeklinde yayım misafiri oldu. Hacıosmanoğlu’nun izahatlarının satır başları şu şekilde: “Güvenlik tedbirine de gerek kalmadan futbolun genel manadaki mantalitesinin değişmesi lazım. Bırakın taraftarları ayrı tribüne koymayı, yan yana dahi maç seyredebiliyorlar. Bunun önünü açmanın Türk [r] […]

Fenerbahce-Tribununde-De-OtururumFenerbahçe tribününde de otururum…
Trabzonspor Başkanı ibrahim Hacıosmanoğlu, açıklamalarda tespit edil-di..
Trabzonspor Başkanı ibrahim Hacıosmanğlu, Kanaltürk’te yayımlanan Top Bizde programının canlı şeklinde yayım misafiri oldu. Hacıosmanoğlu’nun izahatlarının satır başları şu şekilde:

“Güvenlik tedbirine de gerek kalmadan futbolun genel manadaki mantalitesinin değişmesi lazım. Bırakın taraftarları ayrı tribüne koymayı, yan yana dahi maç seyredebiliyorlar. Bunun önünü açmanın Türk [r] futboluna katkı sağlayacağını düşünüyorum.”Türk futBolu ilinin ahlak ve adalet’e ihtiyacı var

“Önce ahlak ve adaleti Türk futboluna taşıyalım, hakim kılalım. Ondan sonra da oyuncu kardeşlerimizin mücadelesi yeşil sahada olsun, dışarıda hiç bir organizasyon olmasın. Galip gelen, sonunda önde bitiren şampiyon olsun hep birlik-te alkışlayalım.”

Fenerbahçe tribününde de otururum

“Galatasaray maçında da tribünlerde otururum, Fenerbahçe Takımı maçında da otururum. Yarın Fenerbahçe Takımı ile oynadığımız zaman da aynı şekilde taraftarların içerisinde de otururum.”

Santrafora ihtiyacımız var

Trabzonspor’un santrafora ihtiyacı olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, yabancı sınırlaması için ise “6+0+4 yanı 4 yabancının 18’e girmeme uygulaması oldukça çok saçma bir uygulama. Yabancı sınırlamasının bu yıl değişme şansı yok. Bana göre bu yıl değişmiyorsa hiç değişmemesi lazım” diye konuş-tu.Aziz Yıldırım’la yan yana gelemeyiz

“Beşitaşlılar Tolga transferi için Ahmet Nur Çebi ve babasına teşekkür etmeli” diyen Hacıosmanoğlu, Aziz Yıldırım ile alaka-lı şeklinde ise “Aziz Yıldırım ile yan yana gelemeyiz. deği-şik dünyaların misafiriyız” diye konuş-tu.

Tolunay Kafkas haciz gönderdi, parasını ödedik

“Ben Mustafa Akçay’ın bu şansı hak ettiğini düşünüyorum. Mustaf’a hocaya oldukça çok önceden çalışması için söz vermiştim. Tolunay Kafkas Trabzon’a haciz gönderdi, biz de ödedik.”

Recep Mamur’a ne belirt ti?

Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile Kulipler Birliği toplantısında aralarında yaşananlar ile alaka-lı de konuşan Hacıosmanoğlu, “Kayserispor’un başkanısın. O şehirde Trabzon’u 2011 şampiyonu diye karşıladılar. Fenerbahçe Takımı’yi de şikecibahçeliler diye karşıladılar. Senin şehrin Fenerbahçe Takımı’ye vekil olduğunu duyarsa dikkat et o şehre sokmazlar seni diye konuş-tum. Belki bu sözleri de söylememliydim ama sinirle belirt tim” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz