Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fenerbahçe Transfer Haberleri Futbol
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:43:15
Fenerbahçe Transfer Haberleri Futbol

Fenerbahçe futbol transfer haberleri, transferde son dakika gelişmeleri, futbolda bomba transferler.Fenerbahçe transfer haberleri F.Bahçe Cardozo’yu kiralıyor F.Bahçe’nin son bombası Fernandes bundan sonra başka bahara F.Bahçe Cardozo’yu kiralıyor Fenerbahçe’nin, Emmanuel Emenike’yi alınca Oscar Cardozo’dan vazgeçtiği, yabancı forvet transferini ise kapattığı ileri sürülmüştü. faka t Portekiz basını öyle bir iddia ortaya attı ki birtakım yerlerdeinden oynayacak! O Jogo gazetesi, Fenerbahçe Takımı’nin […]

Fenerbahce-Transfer-Haberleri-FutbolFenerbahçe futbol transfer haberleri, transferde son dakika gelişmeleri, futbolda bomba transferler.
Fenerbahçe transfer haberleri F.Bahçe Cardozo’yu kiralıyor F.Bahçe’nin son bombası Fernandes bundan sonra başka bahara F.Bahçe Cardozo’yu kiralıyor Fenerbahçe’nin, Emmanuel Emenike’yi alınca Oscar Cardozo’dan vazgeçtiği, yabancı forvet transferini ise kapattığı ileri sürülmüştü. faka t Portekiz basını öyle bir iddia ortaya attı ki birtakım yerlerdeinden oynayacak! O Jogo gazetesi, Fenerbahçe Takımı’nin Emenike’nin [r] transferine rağmen Cardozo’dan vazgeçmediğini, sarı-lacivertlilerin Paraguaylı starı kiralama yolu ile harekete geçtiğini ileri sürerek kafaları iyice karıştırdı.SATIN ALMA OPSiYONLUGazete, “Cardozo için teklifler gelmeye sürüyor” başlıklı haberinde, 12 milyon euro’luk birtakım tekliflerin Benfica tarafından reddedildiği bildirdi, arkasından bombayı patlattı! Haberde, “Fenerbahçe, Cardozo için Benfica’nın kapısını bu kez kiralık transferi için çaldı. Türkler yıllık kiralık bedeli şeklinde Benfica’ya Cardozo için 3.5 milyon euro bedel teklif etti. Benfica’nın bu teklifi kabul etmesi halinda Cardozo da 2.8 milyon euro kazanacak” ifadelerine yer verildi. Fenerbahçe Takımı’nin Cardozo’nun 17 milyon euro’luk satın alma opsiyonunu da elinde bulunduracağı vurgulandıF.Bahçe’nin son bombası Fernandes Transferde yenide n dan taarruza geçen Fenerbahçe Takımı, Arda Turan’dan sonra bir ötek i ezeli rakibi Beşiktaş Takımı’ın starı Fernandes’e kancayı taktı. Sarı-lacivertli ekibin, Portekizli oyuncuya karşılık Webo+Holmen+para teklif edeceği ileri sürüldü. Beşiktaş Takımı ile sözleşmesi önümüzdeki sezon sonunda bitecek olan Fernandes mukavele yenilemek için siyah-beyazlı kulüpten 3 senelik sözleşme ve yıllık 3.5 milyon euro garanti para istiyor. Fernandes şimdi Beşiktaş Takımı’tan 2.3 milyon euro alıyor.bundan sonra başka bahara Eskişehir’in Basın Sözcüsü Bekir Sıktı Saraç hiçbir futbolcularının satılık olmadığını, mevcut kadroyu koruyup güçlendirerek Süper Lig’de önümüzdeki sezon üst sıralara ve Avrupa’da mücadele edecek bir takım oluşturmaya çalıştıklarını açıkladı. Erkan ve Veysel’in Fenerbahçe Takımı’ye transferi ile alaka-lı dolaşan diye konuş-tukodular için eski hocaları Ersun Yanal’ı suçlayan Saraç, “Kendisini burada, Eskişehirspor Takımı’dan ayrılmadan ev-vel ikaz etmiştim. Eskişehirspor Takımılu futbolculardan elini çekmesini istemiştim kendisinden” diye konuş-tu. Saraç, “Erkan Zengin’i hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde satmayacağız. Hatta anlaşma yapıp mukavelesini uzatmak istiyoruz” diye konuş-tu.’KADROMUZU KORUDUK’Saraç, “Eskişehirspor’daki yönetim değişikliğinden sonra oldukça çok iyi işler yapılmaya başlandı. Başta tabi sayın hocamız Ertuğrul Sağlam ile anlaşdık teknik direktör olarak. Daha sonra N’Diaye’yi transfer ettik. Kadromuzu koruduk” diye konuş-tu. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz