Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fenerbahçe Kulübü’nden Sert Açıklama
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 8 Ocak 2013 - 19:29:06
Fenerbahçe Kulübü’nden Sert Açıklama

Fenerbahçe Kulübü, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp’ın basın çıkan açıklamalarına sert yanıt verdi… Kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;   “Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in bir gazetede çıkan röportaj ve beyanları üzerine kulübümüz adına açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.   Öncelikle Zekeriya Alp tarafından bilinmesi gereken; MHK’nin görev ve yetkileri arasında Tahkim […]

Fenerbahce-Kulubunden-Sert-Aciklama Fenerbahçe Kulübü, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp’ın basın çıkan açıklamalarına sert yanıt verdi…
Kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;
 
“Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in bir gazetede çıkan röportaj ve beyanları üzerine kulübümüz adına açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.
 
Öncelikle Zekeriya Alp tarafından bilinmesi gereken; MHK’nin görev ve yetkileri arasında Tahkim Kurulu kararlarını sorgulama ve değerlendirmenin bulunmadığıdır.[r].
 
Oyuncumuz Raul Meireles’in tükürmediği, en yetkili kurul tarafından tespit edilmişken üstelik bu kurul ile aynı çatı altında görev yapan MHK Başkanı tarafından yapılan bu açıklamalar “popülist tezahürden” öte bir anlam ifade etmemektedir.
 
Hakkında verilen beraat kararları; Cumhuriyet savcılarınca temyiz edilerek şike dosyası kapsamında cezalandırılması talep edilenler ile Türk futbolunu, kendi kazanımları uğruna manipüle etmek isteyenlere şirin gözükmek adına Türkiye Futbol Federasyonu’nun kurum ve kişilerinin saygınlığını zedelemek, görev ahlakına aykırı olmanın dışında; ‘hadsizliktir.’
 
Öte yandan kulübümüzün; “Hakem atamaları ile müsabakalarda görev yapacak hakemlerin belirlenmesi konusunda” herhangi bir yorumu ve değerlendirmesi bulunmazken, kendini Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yerine koyarak yalan beyan ve açıklamalarda bulunmak, yakışık almamaktadır.
 
Kulübümüze dair MHK Başkanı tarafından yapılan bu asılsız ve kamuoyunu yanlış yönlendirmeye dair açıklamalarla ilg i lı olarak uygulanacak yaptırımların takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz