Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fanta Gençlik Festivali
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:33:01
Fanta Gençlik Festivali

Fanta Gençlik Festivali… Fanta Gençlik Festivali’nin Erzurum’daki 7. Konseri, Kazım Karabekir Stadyumu Otoparkı’nda binlerce izleyicinin katılı ile gerçekleşti. Geçen 11 se-ne içerisinde toplam 82 bin km yol yaparak, 5 milyon izleyiciyle buluşan, bu se-ne da toplam 16 ilde festival severler ile buluşabilir olan Türkiye’nin en büyük [r] mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali’nin Erzurum’daki konseri […]

Fanta-Genclik-FestivaliFanta Gençlik Festivali…

Fanta Gençlik Festivali’nin Erzurum’daki 7. Konseri, Kazım Karabekir Stadyumu Otoparkı’nda binlerce izleyicinin katılı ile gerçekleşti.

Geçen 11 se-ne içerisinde toplam 82 bin km yol yaparak, 5 milyon izleyiciyle buluşan, bu se-ne da toplam 16 ilde festival severler ile buluşabilir olan Türkiye’nin en büyük [r] mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali’nin Erzurum’daki konseri renkli ve coşkulu geçti.

Türkiye’de 12 yıldır aralıksız zaman gelen tek müzik festivali olma özelliğini taşıyan ve bu se-ne 14 Ağustos’ta yola çıkan 12. Fanta Gençlik Festivali kapsamındaki 6. konser, Erzurum ilinde düzenlendi. Gün boyunca festival alanındaki masa hokeyi, dengeli portakal, dev tetris, fanta tilt gibi hepsi birbirrinden deği-şik ve ala-ka çekici 13 oyunla eğlenceye doyan Erzurumlular akşam da olan konserler ile de unutulmaz bir gece yaşadı.

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu, ޞebnem Ferah ve Emre Aydın, konser süresince katılımcılara müzik şöleni yaşattı. Konseri süresince hem müziği hem de dansçılarının performansı ile izleyiciyi coşturan Kenan Doğulu, ‘Baş Harfi Ben’ şarkısında, ‘Sen benim başıma gelen muhhteşem şey’ diyerek hayranlarını dikkat çekti. “Erzurum’a kaçıncı gelişim bilmiyorum ama her seferinde daha güzel oluyorsunuz.” diyerek dinleyicilere teşekkür eden Doğulu, bir dinleyicisinin açtığı ‘Kenan Abi, şapkayı unutma’ pankartı sonucu, başındaki şapkayı hayranına hediye etti.

ޞebnem Ferah, ‘Çakıl Taşları’ şarkısında büyük alkış aldı. ‘Çakıl Taşları’ parçasının nakarat bölümünü değiştirerek ‘Hepiniz için umudum var’ şeklinde seslendiren sanatçı, hayranlarından büyük alkış aldı. ޞarkı aralarında dinleyiciler ile muhabbet eden ޞebnem Ferah, “Dostlarım, Erzurum’a gelince ben hep şöyle yapıyorum; pencereyi açıp bu güzel havayı sizler ile soluyorum. Ne kadar güzel bir şehirde yaşıyorsunuz. iyi ki varsınız, oldukça çok tatlı ve güzelsiniz” diyerek konserini bitirdi.

Emre Aydın, ‘Soğuk Odalar da Sustu’ parçasını dinleyicilerine okudu. Emre Aydın, ‘Soğuk Odalar’ şarkısında, “Biz Erzurum’a son şeklinde geldiğimizde sesiniz oldukça çok yüksekti, şimdi sizden daha iyisini duyacağıma inanıyorum.” diyerek, hayranlarına parçanın nakaratını hep bir ağızdan okuttu. Sanatçı konserini tamamlarken, “Erzurum ilinde olmak büyük keyifti, bizi yalnız bırakmadığınız için ayağınıza sağlık.” diyerek teşekkür etti.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • FANTA genlik festivali
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz