Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Faberden Yatırımcıya Çarpıcı Uyarı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:50:34
Faberden Yatırımcıya Çarpıcı Uyarı

Doktor Kıyamet lakaplı yatırımcı Marc Faber, en cazip yatırım aracının hala altın olduğunu belirt tiNisan 2013 yılı’te tarihinin en büyük düşüşlerinden birine imza attıktan sonra son zamanda özel olarak ABD Merkez Bankası Fed’in ekonomiye verdiği desteği çekme mesajlarını azaltması ile yenide n dan toparlayan altına yatırımcı Marc Faber’den övgü geldi. Daha önceki krizlere yönelik başarılı […]

Faberden-Yatirimciya-Carpici-UyariDoktor Kıyamet lakaplı yatırımcı Marc Faber, en cazip yatırım aracının hala altın olduğunu belirt ti
Nisan 2013 yılı’te tarihinin en büyük düşüşlerinden birine imza attıktan sonra son zamanda özel olarak ABD Merkez Bankası Fed’in ekonomiye verdiği desteği çekme mesajlarını azaltması ile yenide n dan toparlayan altına yatırımcı Marc Faber’den övgü geldi.

Daha önceki krizlere yönelik başarılı tahminleri nedeni ile lakabı [r] Doktor Kıyamet şeklinde adlandırılan Marc Faber, altının en cazip yatırım aracı olduğunu ifade etti. Faber, yatırımcıya altın madenciliği sektörü hisselerini önerdi.

Fed kaygısı taşıyan bir çok yatırım uzmanının yaşamında hiç altın alıp satmadığını kaydeden Faber, bu hisselerin 2008’deki diplerden dahi daha düşük düzeyde olduğunu, S&P, Dow, Russell ve ötek i endekslere bakıldığında en cazip yatırımın altın olduğunu söyledi.

ABD BORSALARINA KÖTÜMSER TAHMiN

Faber, ABD borsalarına yönelik ise kötümser bir tahminde tespit edil-di. yatırımcıya göre ABD borsalarında 25 Ağustos’tan sonra yüzde 40 düşüş görülecek.

Doktor Kıyamet lakaplı Marc Faber, “tahvil sat, hisse al” tavsiyelerinin arttığı bir ortamda yatırımcıya dikkatli olmasını önerdi.

Görüşlerini kişisel blogunda paylaşan Faber, Ağustos başında CNBC’ye verdiği röportajda 25 Ağustos’a kadar S&P 500’de 1987 benzeri bir rallinin arkasından yüzde 40 düzeltme yaşanacağını öngördüğünü belirtti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz