Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

F.Bahçe CASa Tanık Listesini Gönderdi Aydınlar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:00:03
F.Bahçe CASa Tanık Listesini Gönderdi Aydınlar

Fenerbahçe, CAS davasındaki ilk adımını atarak delilleri gönderme ve 12 kişilik şahit listesini iletme işlemini yaptı. Eski TFF başkanı Aydınlar ise ‘evet’ demesine rağmen şahit listesine alınmadı.Fenerbahçe’nin Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS’ta yapacağı kritik savunma öncesinde 12 kişilik şahit listesi isviçre’deki CAS’ın merkezine yollandı. UEFA Disiplin Kurulu’ndan 2+1 se-ne Avrupa kupalarından men cezası alan, daha […]

FBahce-CASa-Tanik-Listesini-Gonderdi-AydinlarFenerbahçe, CAS davasındaki ilk adımını atarak delilleri gönderme ve 12 kişilik şahit listesini iletme işlemini yaptı. Eski TFF başkanı Aydınlar ise ‘evet’ demesine rağmen şahit listesine alınmadı.
Fenerbahçe’nin Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS’ta yapacağı kritik savunma öncesinde 12 kişilik şahit listesi isviçre’deki CAS’ın merkezine yollandı.

UEFA Disiplin Kurulu’ndan 2+1 se-ne Avrupa kupalarından men cezası alan, daha sonra UEFA Tahkim Kurulu’nda bu cezası 2 sene-ye düşürülen Fenerbahçe Takımı, CAS’a başvurarak yürütmenin durdurulmasını rica [r] etti. Yürütmeyi durdurma kararı karşılığı Fenerbahçe Takımı, hızlı yargılama isteğine ‘evet’ cevabını verdi.

Fenerbahçe’nin, CAS davası ile alaka-lı saptanan takvimdeki ilk adım olan, şahit listesi ve saptanan delillerinin tam listesini gönderme işlemini cuma günü yaptığı söylen di. Daha ev-vel medyada, Fenerbahçe Takımı’nin istemesi halinda tanıklık yapacağını ifade eden Eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve Fenerbahçe Takımı kadın voleybol takım idarecisi Mehmet Ali Aydınlar’ın şahit listesinin içerisinde olmadığı, Fenerbahçe Takımı’nin Aydınlar’ın tanıklığını tercih etmediği bildiril-di.

CAS davasında Fenerbahçe Takımı, 16 Temmuz’da başvuru beyanını verdi, 26 Temmuz’da ise itiraz dilekçesinin özeti ile birlik-te şahit listesini gönderdi. UEFA, bu itiraza 9 Ağustos’ta savunmasının yanıt dilekçesini gönderecek. 21 ve 23 Ağustos’ta tanıkları ile birlik-te duruşmaya katılacak. Davanın CAS tarafından esas kararının verilmesi 25 Ağustos tarihi itibarı ile olacak.

(Sporx)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz