Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Eve Geri Döndü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:20:10
Eve Geri Döndü

Geçtiğimiz ay 11 yıllık evliliğini bitiren Ebru Şallı, tatil için eski eşi Harun Tan’ın Gündoğandaki evine gitti. Şallı, 3 yaşındaki çocuğu Pars ile denizde oyun oynadı. Haberin Videosu ‘3 Bin 486 Kadın Aynı Anda Pilates Yaptı’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Harun Tan ile 11 yıllık evliliğini geçen ay sürpriz bir şekilde bitiren Ebru Şallı, Bodrum’daki […]

Eve-Geri-Dondu Geçtiğimiz ay 11 yıllık evliliğini bitiren Ebru Şallı, tatil için eski eşi Harun Tan’ın Gündoğandaki evine gitti. Şallı, 3 yaşındaki çocuğu Pars ile denizde oyun oynadı.

Haberin Videosu
‘3 Bin 486 Kadın Aynı Anda Pilates Yaptı’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Harun Tan ile 11 yıllık evliliğini geçen ay sürpriz bir şekilde bitiren Ebru Şallı, Bodrum’daki tatiline sürüyor. Şallı, dün öğlen vakitlerinde 11 se-ne boyunca her yaz döneminde tatil yaptığı eski eşi Harun Tan’ın Gündoğan’daki evine gitti. Şallı gün boyu çocukları Beren ve Pars ile deniz keyfi [r] yaptı. 3 yaşındaki Pars ise annesiyle denizde oyun oynadı.Dövmeyi sildirmediŞallı, denizden çıktıktan sonra sırtındaki kalp şeklindeki Harun yazılı dövmesini sildirmediği görüldü. İleride dövmeyi sildirebileceğini söyleyen Şallı, “Dövmeyi sildirmedim. Şuan için sildirmeyi düşünmedim. İleride ne olur bilmiyorum. Ama şuanda dövme var” diye konuş-tu.Boşandıktan sonra yaşamında bir değişiklik olmadığını söyleyen Şallı, “Bayramda çocuklar, ailem ve Harun’un ailesiyle birlik-te Bodrum’da aynı evde kaldık. Harun yurt dışında olduğu için bize eşlik edemedi. Harun ile aramda hiç bir so-run yok. Kavgalı ve gürültülü ayrılmadığımız için Harun ile halen görüşüyoruz. Görüşmeyede devam edeceğiz” diye konuş-tu.‘Değişen bir şey olmadı’Instagram fotoğraf paylaşım programında eski eşinin Tan soyismini profil sayfasından kaldırmasına ise Ebru Şallı, “Evet Instagram’da Tan soyismini kaldırdım. Ama Twitter’da halen, Ebru Şallı Tan şeklinde duruyor. birtakım şeyleri değiştirmek kolay değil. yaşamımda boşandıktan sonra bir değişiklik olmadı. Şuan hiçbir fark yok. Zaten boşandıktan hemen sonra tatile gittik. Evlerimizi dahi ayırmadık. Eylül ayında evlerimizi ayıracağız” diye konuş-tu.

Haberin Videosu
‘3 Bin 486 Kadın Aynı Anda Pilates Yaptı’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz